یکشنبه, ۳ مهر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
29 مهر 1394 ، ساعت 18:41 1,291 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :4933
رییس مجمع نمایندگان گیلان:

کمیسیون ویژه برجام نباید تشکیل می شد.

رییس مجمع نمایندگان گیلان در نشست شورای اداری بخش بندرکیاشهر گفت:تشکیل کمیسیون ویژه برجام در مجلس شورای اسلامی کاری اشتباه بود.

به گزارش خبرنگار جلال شرق ، محمدحسین قربانی در این نشست با تاکید بر این که ارجاع این طرح به کمیسیون امنیت ملی از اختیارات هیات رییسه است گفت: نظر شخصی بنده این است که این طرح باید در کمیسیون امنیت ملی بررسی شود و از ابتدا نیز تشکیل کمیسیون ویژه بررسی برجام اشتباه بود چرا که این موضوع در حیطه وظایف کمیسیون امنیت ملی قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه نباید زحمات ۱۲ ساله مذاکره کنندگان هسته ای را نادیده گرفت افزود: مذاکرات هسته ای مربوط به جناح خاصی نیست و هم دولت ، مجلس و نیز مردم در این مذاکرات سهمی دارند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: ۲ برنامه ای که در مجلس آن را تا پایان امسال دنبال خواهد کرد تصویب بودجه سال ۹۵ و همچنین تصویب قانون برنامه ششم کشور است.

قربانی اعلام کرد: موضوع ارتقای بخش بندرکیاشهر به شهرستان موضوعی بسیار مهم در برنامه ششم است که در تلاشیم این قانون در برنامه گنجانده شود.

فرماندار آُستانه اشرفیه در این نشست با اشاره رقم بسیار بالای اعتبارات جذب شده امسال نسبت به سال های گذشته گفت: فرمانداری به عنوان یک دستگاه نظارتی اعلام می کند که همه مدیران شهرستان به درستی به وظایف خود عمل می کنند.

حسین اسماعیلیان افزود: کاهش غریق در ایام تابستان امسال نسب به سال های گذشته نشان ازعملکرد خوب مدیران اجرایی مرتبط با این موضوع در شهرستان است و همچنین گزارش رضایت بخش معاونت اجتماعی وزارت کشور از مراسم شهدای بندرکیاشهر درباره وضعیت فرهنگی شهرستان دلیلی دیگر از درست عمل کردن مدیران شهرستان آستانه اشرفیه است.

وی همچنین به بحث توسعه کتابخانه ۲۲ بهمن کیاشهر اشاره کرد و اظهار داشت: مخالفت از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان باعث شده است که توسعه این طرح متوقف شود که امیدوارم این موضوع توسط نماینده پیگیری شود.

در ادامه این جلسه امام جمعه بندرکیاشهر با بیان نزدیکی تدریجی به ایام انتخابات گفت: مسئولان اجرایی نباید اجازه دهند که برخی عناصر از برجام به نفع خود در انتخابات سو استفاده کنند.

حجت اسلام والمسلمین محمدعلی کریمی نیز به کندی روند تکمیل برخی از طرح های عمرانی در بندرکیاشهر اشاره داشت و تصریح کرد: برخی از پروژه ها در بندرکیاشهر هنوز ساخت آن به پایان نرسیده است فرسوده شده اند.

در ابتدای این نشست قربان خوشحال بخشدار بندرکیاشهر با بیان اینکه طرح های عمرانی روستاهای کیاشهر دچار تحولات بسیار بزرگی شده است گفت: در بحث آسفالت راه روستایی و گازرسانی به ۹۵ درصد روستاهای این بخش شاهد خبرهای خوبی بوده ایم.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است