چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۰:۴۳
آخرین اخبار
16 اردیبهشت 1395 ، ساعت 09:45 2,292 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :14415
نماینده مردم شهرها آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر:

کنگره ملی ۸۰۰۰ شهید گیلان ، حفظ ارزش‌ها و ارتباط بین نسل‌های آینده و دوران دفاع مقدس را مستحکم‌تر کرد.

نماینده مردم شهرها آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر گفت: کنگره ملی ۸۰۰۰ شهید گیلان ، حفظ ارزش‌ها و ارتباط بین نسل‌های آینده و دوران دفاع مقدس را مستحکم‌تر کرد.
به گزارش جلال شرق ، دکتر محمدحسین قربانی در گفتگوی اختصاصی با جلال شرق ، بابیان اینکه برگزاری کنگره‌ی ۸۰۰۰ شهید در استان گیلان با محورهای مختلف ، ابتکار جدیدی بود که برای اولین بار در کشور و در استان گیلان انجام شد اظهار کرد : این توفیق را باید یک امتیاز ، یک موفقیت و یک برند خوبی برای استان گیلان ازجمله برای مجریان و برگزارکنندگان این کنگره دانست .
وی افزود : بنده به اندازه توان خودم شاید در این ۴ سال مسئولیت و نمایندگی من در مجلس شورای اسلامی در کنگره‌های بسیار زیادی در سراسر کشور و استان‌های مختلف حتی استان‌های برخوردار و مدعی برگزاری چنین کنگره‌هایی شرکت کردم ولی هیچ جای کشور من چنین کنگره‌ای با این عظمت ندیدم .
قربانی ادامه داد: جا دارد به‌عنوان یک نماینده ملت از همه‌ی برگزارکنندگان این کنگره ویژه سردار عبدالله پور و استاندار محترم که با محوریت‌های مختلف توانستند این کنگره را برگزار کنند و از همه‌ی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان علی‌الخصوص از ظرفیت حضرت آیت‌الله قربانی در برگزاری این کنگره، تقدیر و تشکر بکنم
نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر حضور وزیر آموزش‌وپرورش و فرماندهان سپاه سردار رحیم صفوی و مرجع عالی‌قدر تشیع حضرت آیت‌الله همدانی ، سردار شجاع و دلیر عرصه‌های دفاع از کشور و نظام و اهل‌بیت سردار حاج قاسم سلیمانی را ازجمله مواردی برشمرد که بر غنای این کنگره افزوده است.
سخنگوی گروه بهداشت و درمان مجلس یادآور شد: برگزاری کنگره برای همه‌ی ما تجربه‌ای گران‌سنگ شد کسانی که سالیان سال بر مسند قدرت در این استان بودند و همیشه بقا و عزت خودشان را در ایجاد تنش‌ها و فضاهای دیگری در این استان طلب می‌کردند یا جستجو می‌کردند امروز ما می‌بینیم با وحدت و توانمندی و با استفاده از همه‌ی ظرفیت‌ها ، گیلان در این چند روزبه ظرفیت‌های خودش پی برد و فضای استان در یک فضای آرام و خوب این کنگره ملی را برگزار کرد.
وی خاطرنشان کرد : به دنبال آن‌هم علی الاغم این‌که مصادف بود با ایام انتخابات و حضور مردم در انتخابات برگزاری این کنگره یک عزت و افتخاری شد برای گیلان جا دارد که به همه‌ی متصدیان این قضیه سپاه پاسداران ، استانداری ، بنیاد شهید ، آموزش پرورش ، ورزش و جوانان ، چون این کنگره با محوریت‌های مختلف ازجمله فرهنگ ورزش جوانان ، بسیج ، روحانیت برگزار شد تقدیر و تشکر بکنم .
انشا الله ما بتوانیم با برگزاری همین کنگره‌ها این ارتباط بین نسل‌های آینده‌ی انقلاب و دوران دفاع مقدس و ارزش‌ها را حفظ بکنیم تا بتوانیم از فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ اصیل ایرانی دفاع بکنیم .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است