جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
11 دی 1395 ، ساعت 16:16 1,785 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :25112

گزارش تصویری از بازارچه مهر بانی در محل گالری شمس اداره ارشاد اسلامی آستانه اشرفیه

از سوی موسسه خیریه مهر ، بازارچه مهر برای کمک به کودکان بی سرپرست و بد سرپرست ظهر امروز با حضور اعضای شورای شهر آستانه اشرفیه در محل گالری شمس اداره ارشاد اسلامی استانه اشرفیه برگزارشد.

به گزارش جلال شرق ، مدیر عامل موسسه خیریه مهر  در حاشیه افتتاح  بازارچه مهر بانی در گفتگو با خبرنگار جلال شرق گفت:بازارچه مهربانی از سوی موسسه خیریه مهر که حامی ۱۳۷ کودک بی سرپرست و بدسرپرست در این مکان برپاشده است و در این بازارچه اکثرخیرین و حامیان این کودکان ، محصولات خودشان را که تولید می کنند عرضه تا وجوه حاصل از فروش کالاها در اختیار موسسه خیریه مهر قرار می گیرد.

رضا تیغ نورد افزود : علاوه بر فروش محصولات توسط خیرین ، غذاهای محلی و سنتی گیلان در این مکان طبخ ودر اختیار بازدید کنندگان قرار می گیرد.

این عضو شورای شهر  با بیان اینکه بازارچه مهربانی به دلیل استقبال شهروندان آستانه اشرفیه تا ساعت ۱۹ فردا روز یک شنبه دایر می باشد اظهار کرد : در اواسط ماه اسفند و در آستانه نوروز و سال جدید در تلاش هستیم این بازارچه را   به مدت ۳ روز در مرکز شهرستان دایر کنیم .

تیغ نورد ادامه داد: در این بازارچه بیش از ۲۰نفر از خیرین به مدیریت سرکار خانم هستی خیر خواه  صنایع دستی و محصولات خوراکی و تولیدی خود را نیز عرضه می کنند .

 

 

 

  

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است