شنبه, ۵ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۱:۵۹
آخرین اخبار
25 خرداد 1395 ، ساعت 17:29 1,704 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :16282

گزارش تصویری دیدار اعضای ستاد انتخابات دولت تدبیر و امید با فرماندار آستانه اشرفیه

همزمان با فرارسیدن ۲۴ خردادماه ، جمعی از فعالین سیاسی و اعضای ستاد انتخابات دولت تدبیر و امید با فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه دیدار و گفتگو کردند.

به گزار ش جلال شرق ، در این دیدار که عصر روز گذشته با حضور جمعی از حامیان و اعضای ستاد های دولت تدبیر و امید  در محل فرمانداری آستانه اشرفیه برگزار شد ،مسائل مربوط به گرایش مردم به انتخاب حسن روحانی در انتخابات ۲۴خرداماه ۹۲ ،  مسایل  اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی ، سیاسی  کشور در دولت دهم ، پرهیز از تخریب دیگر جناح های سیاسی و نقد بعضی از مسایل اخیر اجتماعی و حرکت های موفق دولت تدبیر و امید در عرصه های مختلف داخلی و بین المللی و …از سوی جمعی از شرکت کنندگان مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

فرماندار آستانه اشرفیه نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین نشست هایی به بیان برخی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در عرصه های مختلف داخلی و بین المللی پرداخت .

IMG_1020

” رحیم حیدری” با اشاره به اینکه هم اکنون یک فضای تعاملی خوبی در کشور حاکم است اظهار داشت: با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و برنامه های دولت تدبیر و امید کشور ما گامهای بسیار مهمی را در راه توسعه و رونق اقتصادی بر می دارد.

وی با بیان اینکه  اقتصاد مانند یک قطار در حرکت است و باید آثار  حرکت اقتصادی دولت را طی سه سال آینده مشاهده کنیم یادآور شد: امیدواریم با تعامل و همفکری بسیار خوبی که در بین سران سه قوه کشور وجود دارد شاهد توسعه هرچه بهتر کشور در عرصه های اقتصادی باشیم.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است