چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۴:۳۲
آخرین اخبار
28 آبان 1394 ، ساعت 08:44 2,122 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6574

گفتمان کتاب « یار مهربان »در مدرسه دخترانه سردار جنگل آستانه اشرفیه

در راستای برنامه های گرامی داشت هفته کتاب ،  کتابدارن و ترویج گفتمان کتابخوانی مراسم گفتمان کتاب با عنوان « یار مهربان »در نماز خانه مدرسه دخترانه سردار جنگل آستانه  اشرفیه برگزارشد .

به گزارش جلال شرق ، مسئول کتابخانه  عمومی آستانه اشرفیه در این مراسم ضمن برشمردن نقش و جایگاه مطالعه به عنوان یکی از مؤلفه های توسعه همه جانبه  جامعه گفت: باتوجه به نقش بی بدیل کتاب به عنوان یکی از ابزارهای مهم و مؤثر فرهنگی باید در جهت ارتقای سطح آگاهی های عمومی و رشد علمی و فرهنگی جامعه تلاش کنیم

رقیه زرگری  به ضرورت  گرایش دانش آموزان برای عادت به مطالعه  ، در پاسخ  پاسخ به سؤال دانش آموزی بود که از غلبه فرهنگ تصویری و فضای مجازی در سطح جامعه سخن می گفت ،یاد آوری کرد : کتاب جایگزینی ندارد اگر چه با توجه به رشد سریع دنیای مجازی و نیز تبادل اطلاعات در گروه های اجتماعی ، لیکن تنها منبع مطمئن جهت دریافت اطلاعات صحیح و قابل استناد ، همچنان کتاب است .

دراین مراسم که  دانش آموزان ، مربیان و معلمان مدرسه سردار جنگل حضور  داشتند ، مسئول کتابخانه  عمومی شهرستان آستانه اشرفیه در ارتباط با چگونگی و نحوه ارائه خدمات در کتابخانه های عمومی  مطالبی را ارائه داد.

در پایان رقیه زرگری ی به سوال های مطرح شده از سوی دانش آموزان در باره کتاب و امکانات کتابخانه های عمومی شهرستان توضیحاتی را ارائه داد.

SAM_3416 SAM_3417 SAM_3420 SAM_3430

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است