پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
5 آذر 1395 ، ساعت 09:10 612 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :24512

یک تروریست داعش برای تمرین ۶ شیعه را سر برید!

یکی از تروریست های داعش که ماه گذشته توسط پیشمرگ های کرد به اسارت در آمد اعتراف کرد که سر شش نفر را به صورت تمرینی بریده تا سر بریدن را بیاموزد.
به گزارش جلال شرق  به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، حسن حمزه ۲۱ ساله دربارۀ نحوۀ ملحق شدن به داعش می گوید که در ازای دریافت حقوق ماهانه و امید ورود به بهشت بعد از مرگ، به این گروه پیوسته است.
وی می افزاید: «مرا به یک اردوگاه بردند که چند روزی آنجا آموزش ببینم و بعد به تلعفر منتقل شدم و به مدت یک ماه آموزش دیدم. مرا به مدت یک ماه به نگهبانی یکی از مقرهای داعش گماشتند».
حسن می گوید از سوی یکی از فرماندهان داعش انتخاب شد تا آموزش های ویژۀ سر بریدن را فرا بگیرد از این رو به رقه منتقل می شود و به اردوگاهی می رود که باغی بزرگ در آن وجود دارد.
حسن که به مدت ۶ ماه عضو داعش بود می گوید: «آنجا تحت آموزش های متعددی قرار گرفتیم و روزها دربارۀ دلیل سر بریدن و اهمیت این مجازات برای ما سخنرانی کردند و بعد هم مربیان جلو چشم ما افراد را سر می بریدند تا یاد بگیریم».
او در مدت کوتاهی به یکی از جلادان داعش تبدیل شد و برای تمرین، در یک روز شش تن از گروگان های شیعه را سر برید.
حسن تأکید می کند: «تروریست های داعش دائما تکرار می کردند که پیشمرگ ها مرتد هستند و باید با آنها جنگید اما الان می بینم که رفتار پیشمرگ ها با ما خیلی خوب است و همه مسلمانند و نماز می خوانند».
حسن از بقیۀ هم قطارانش در داعش خواست که دست از جنگ بردارند و خودشان را تسلیم کنند وگرنه همگی کشته خواهند شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است