یکشنبه, ۳ مهر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
30 شهریور 1394 ، ساعت 17:46 731 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :2967
سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری:

۱۰۰ برنامه محوری برای اولین هفته اجتماعی گیلان

سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان گفت: بیش از ۱۰۰ برنامه محوری برای اجرا در اولین هفته اجتماعی گیلان پیش بینی شده است.
به گزارش جلال شرق ، یونس رنجکش در کارگروه ویژه اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان افزود: این برنامه ها با توجه به عناوین پیشنهادی روزهای تعیین شده در هفته اجتماعی گیلان در رشت و سایر شهرستانهای استان گیلان اجرا می شود.
وی اضافه کرد: این برنامه ها با رویکرد اجتماعی و تولید نشاط اجتماعی از سوی دستگاههای فرهنگی و اجتماعی گیلان تدارک دیده شده است.
وی یادآور شد: با توجه به اقدام ابتکاری اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان در برگذاری هفته اجتماعی برای این هفته روزهایی نیز با عناوین جامعه، قانون و مسوولیت اجتماعی – جامعه،ورزش و سلامت – جامعه، فرهنگ و هنر، سازمانهای غیر دولتی و افزایش سرمایه های اجتماعی،رسانه ها و آموزش اجتماعی – کتاب، کودک و هویت اجتماعی – خانواده ، جوانان و نشاط اجتماعی نامگذاری شده است که برنامه های پیش بینی شده متناسب با نام گذاری ها اجرا می شود.
دبیر کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان افزود: از مهمترین اقدامات در برنامه ریزی برای این هفته نگاه به رویکرد اقتصاد مقاومتی در انجام هزینه های برگذاری برنامه ها است که بدون آنکه اعتباری برای این برنامه ها از سوی استانداری اختصاص یابد تنها با مدیریت منابع و امکانات موجود این هفته برگذار می شود.
وی گفت: هدف گذاری بر روی دغدغه ها و مشکلات اجتماعی و بزرگ نمایی اهمیت کارکرد فعالیت های اجتماعی در پیشگیری از آسیب ها از مهمترین اهداف و برنامه هایی است که در این هفته به دنبال آن هستیم.

DSC00590

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است