دوشنبه, ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
21 مرداد 1395 ، ساعت 22:04 1,654 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :19316
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:

۱۳۵۳اثر به دبیرخانه جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها ارسال شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان دراختتامیه چهاردهمین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها گفت: ۱۳۵۳اثر به دبیرخانه جشنواره در گیلان ارسال شده است که نسبت به سال گذشته ۱۱درصد افزایش داشتیم.
به گزارش جلال شرق ، فیروز فاضلی که حسینیه اعظم حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف سخن می گفت با ارائه آماری اظهار کرد : سال ۹۲با ۴۳۵ عنوان؛سال۹۳ با ۵۲۴ اثر ؛ سال ۹۴ با ۱۲۲۰ اثر رسیده بود که امسال بخش شعر نیز به عناوین موضوعی افزوده شد.
وی با بیان اینکه در بخش اصلی مطبوعات ۶۷سرمقاله،۶۹گزارش،۵۶مصاحبه،۳۹ مقاله،۱۷۸خبر،۳۹۱تیتر،۲۱۶عکس ودر بخش ویژه ۱۸برنامه صدا و سیما و ۲۸۶شعر و ۳۳مطلب نا مربوط به دبیرخانه جشنواره رسیده است که مورد داوری قرار گرفت.
فاضلی ادامه داد:آثار ارسالی از ۱۴ استان ،۲۰شهر،۱۱نشریه کشوری،۴۳ نشریه محلی،۱۱خبرگزاری،۹پایگاه خبری و ۶ مرکز صدا سیما به دبیر خانه رسیده است.
فاضلی ضمن تقدیر از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کسب رتبه ۵کشوری با۴۴۰ عضو جذب کرده ، خبرداد و اضافه کرد:از ۸۹ اثر به مرحله کشوری راه یافته احراز  ۷ رتبه کشوری از۳نشریه ، ۳ شعر از موفقیت های استان  گیلان بوده است.

فاضلی با اشاره به اینکه تعداد ۲۰ اثر پس از داوری آثار توسط داوران ملی مشخص شدند، اظهار کرد: آثار برتر مربوط به ۱۰ نشریه، چهار خبرگزاری، یک پایگاه خبری و دو مرکز صدا و سیمای استانی است.

وی نشریات خراسان رضوی، کاشان امروز، الوند، همشهری، اطلاعات، فخر لرستان، قدس، توسعه علوم رفتاری، جوانان و اطلاعات را حائز رتبه دانست و اضافه کرد: خبرگزاری‌های مهر، ایرنا، پلنا و شبستان، پایگاه خبری تحلیلی اصلاح پرس و همچنین رادیو و تلویزیون استان‌های مازندران و سمنان رتبه برتر را کسب کردند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است