یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۱۱
آخرین اخبار
25 خرداد 1395 ، ساعت 16:18 1,508 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :16268

۳۰ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد آستانه‌اشرفیه در انتظار جشن گل‌ریزان

مسئول مددکاری زندان لاهیجان در نشست ستاد دیه این شهرستان درباره برپایی جشن گل‌ریزان در ماه مبارک رمضان گفت: ۳۰ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان آستانه‌اشرفیه در انتظار جشن گل‌ریزان و خیرینم این شهرستان برای آزادی خود هستند.
به گزارش جلال شرق ، مرضیه نصیحت گذار اظهار کرد: در سال ۹۴از سوی خیرین در جشن گل‌ریزان ۱۲ میلیون تومان اختصاص‌یافته بود که موفق شدیم از بخش بندر کیاشهر ۶ نفر و از شهر آستانه ۱۱نفر آزاد و به آغوش خانواده برگردانیم .
وی با اشاره به اینکه آزادی بعضی از جرائم غیر عمد کمتر از ۳ میلیون تومان است افزود : باهمت خیرین و مردم این شهرستان امیدواریم امسال بتوانیم ۲۵ الی ۳۰ نفر از زندانیان این شهرستان را با جشن گل‌ریزانی که انجام می‌دهیم آزاد ساریم .

IMG_1020

IMG_1024

فرماندار آستانه‌اشرفیه نیز کمک به زندانیان جرائم غیر عمد را درواقع نجات یک خانواده ، بشر و به‌طور عام بشریت عنوان کرد و گفت: آزادی زندانی احیا الناس است و خیرین باید به مسئله از حوزه نگاه خود به آن بنگرند تا بتوانند یک نفر را نجات دهند
رحیم حیدری با توجه به پیشنهادهای ارائه‌شده در نشست خواستار مشارکت ادارات و نهادها ، بازاریان و صنوف و اقشار مختلف مردم در آزادی زندانیان جرائم غیر عمد شد.
در این نشست درباره چگونگی کمک افراد با شناخت زندانیان میزان جرائم دیه آن به‌صورت شناسنامه کد دار در بین خیرین مطرح تا هرکدام به میزان توانایی خود یکی از دیه افراد را متقبل و نسبت به آزادی آن زندانی اقدام شود.
لازم به یادآوری است که جشن گل‌ریزان شهرستان آستانه‌اشرفیه در ۱۴ ماه مبارک رمضان ، شهرستان لاهیجان ۱۷ ماه مبارک رمضان و سیاهکل ۲۴ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است