پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۵:۴۵
آخرین اخبار
17 بهمن 1401 ، ساعت 20:46 218 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :76263
فرمانده سپاه قدس گیلان:

۳۲۸ طرح بزرگ اقتصادی را قرار گاه مردمی خاتم الانبیا در دست اجرا دارد

گردهمایی و میثاق با ولایت بسیجیان و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج ، گروه های جهادی، گردان سایبری و ارکان صالحین، مسئولین شهرستان به مناسبت دهه فجر در حرم مطهر شهدای شهرستان آستانه اشرفیه برگزارشد

به گزارش پایگاه داطلاع رسانی جلال شرق، سردار محمد عبدالله‌پور امروز در این گردهمایی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر از امام خمینی ره سکاندار انقلاب سخن گفت و اظهار کرد:
گفتمان امام برگرفته از مکتب الهی اسلام بود که توانست عظیم ترین تحول قرن را رقم بزند و حال امام خامنه ای مدظله العالی تربیت یافته و آموزش دیده حضرت امام(ره) سکانداری انقلاب اسلامی را به عهده گرفتند که به لطف خدا به خوبی توانسته اند این مسیر را طی کنند و با گوش به فرمان حضرت آقا بودن از مشکلات سربلند بیرون خواهیم آمد.

وی با بیان اینکه بسیج باطل السحر هر جادوی دشمن است مشارکت به حضور مردم و حفظ انقلاب را مهمترین وظیفه بسیجیان بیان کرد و افزود: دشمن درصدد ثابت کردن عدم کارایی نظام ولایی است، بسیجیان با گوش به فرمان رهبر بودن و تبعیت از ولایت نقشه های دشمن را نقش برآب می کند .

فرمانده سپاه قدس گیلان شکل گیری انقلاب را با تقدیم ۲۰۰ هزارشهید مدیون خون شهدا و رهبری امام خمینی ره دانست و افزود: در قبل از انقلاب دنیا دست چند کشور و نظام زورگویی بود که با ورود امام و عدم قبول نظام سلطه ، دشمن درصدد خاموش کردن امام شد که به دلیل وجود همراهی مردم با امام و پای انقلاب ایستادنشان نتوانست کاری از پیش ببرند.

عبدالله پور با بیان اینکه ۳۲۸ طرح بزرگ اقتصادی را خاتم الانبیا در دست دارد قدرت قرارگاه را مردم عنوان کرد و گفت: با نسخه غربی کشور های غربی پولدارتر و فقرا فقیرتر شدندکه با ورود امام قرار گاه خاتم شکل گرفت و با جمله «ما می توانیم» تمام زیر ساخت های کشور را انجام داد .

وی علت عدم سقوط کشور را وجود و حضور بسیجیان بیان کرد و گفت :بسیجیان با کار تمیز فرهنگی با همه تبلیغات و فضاسازی های به جذب مردم به نظام انقلاب موفق تر هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان رمز ماندگاری انقلاب و قدرت آن را حضور مردم دانست تصریح کرد: دشمن نظام جهانی را برای ساخت تمدن برهم می ریزد و درصدد جدا کردن مردم از انقلاب است و عدم همکاری مردم با دشمن طراحی دشمن را برهم زد .

عبدالله پور با بیان اینکه لازمه ارتباط با مردم رفع شبهه است به حادثه اخیر اشاره کرد . دشمن در فتنه اخیر روی مغز و فکر افراد بالاخص جوانان کارکرده و درتلاش برای ثابت کردن عدم کارایی نظام ولایی است اما حقیقت این است که با طرح مشکل اقتصادی مردم روی نقاط قوت دست گذاشته است و باید گفت با طراحی انقلاب که حفظ آن به مردم سپرده شده است فتنه دشمن با طراحی دقیق اما محاسبه غلط شکست خورده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان مشارکت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را شکست دشمن دانست و گفت : برای حفظ انقلاب و ضربه فنی دشمن مشارکت در راهپمایی۲۲ بهمن را باید افزایش داد.

این همایش با پاسخگویی به سوالات بسیجیان ، اجرای گروه سرود و تجلیل از ۱۳۸ فرمانده پایگاه به تفکیک ۶۹برادرو‌۶۹ خواهر همراه بود.

خبر نگار  : هما اکبری

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است