پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۰۹
آخرین اخبار
11 بهمن 1401 ، ساعت 16:27 210 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :76044

۷۲ پروژه با اعتبار ۱۲۵ میلیارد و ۴۰۶میلیون تومان در شهر های استانه اشرفیه و بندر کیاشهر افتتاح می شوند

به مناسبت دهه مبارک فجر فرماندار شهرستان  آستانه اشرفیه در نشست با  اصحاب رسانه و خبرنگاران از بهره برداری ۷۲ پروژه با اعتبار ۱۲۵ میلیارد و ۴۰۶میلیون تومان در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق، خسرو ارنگ؛با اذعان به خدمات و توانمندی دکتر عباسی نماینده عالی دولت  در زمان تصدی گری وی بر استان گیلان  اظهار کرد : استان گیلان از فردی فرهیخته و با سوابق اجرایی  و تئانمندی بهره می برد  که باعث درخشش این استان شده است  و در این مدت کوتاه در زمان هفته دولت ۱۴۰۱ بیش از یک هزار پروژه با ۳ هزار میلیارد تومان  افتتاح و در دهه فجر ۱۴۰۱  توانسته است ۴هزار میلیارد و  ۴۰۰  میلیون تومان   پروژه های استان را به سرانجام برساند.

وی به مجموعه اعتبار ۱۲۵ میلیارد و ۴۰۶میلیون تومان هزینه شده در ۷۲ پروژه شهرستان اشاره کرد و گفت:   از این اعتبار مبلغ ۶ میلیارد و ۷۶۷ میلیون تومان اعتبار ملی، ۱۵ میلیارد و ۴۵۱ تومان اعتبار استانی ،۱۰۳ میلیارد و ۱۸۸ میلیون تومان از منابع داخلی ادارات و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی بوده است.

ارنگ با اذعان به اینکه  افتتاح این پروژه‌ها در راستای کمک به افزایش تولید، حفظ و پایداری امنیت غذایی واشتغالزایی دایم برای ۴۸ نفر و اشتغالزایی موقت برای ۵۵۲ نفر  به همراه داشته است افزود : مجموعه پروژه های عمران شهری  آستانه اشرفیه با اعتبار ۲۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان مجموعه پروژه های عمران شهری در بندر کیاشهر با اعتبار ۱۶ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان، بوده است .

وی هم چنین به  افتتاح پروژه های توزیع برق شامل ۱۶ مورد در سطح شهرستانبا اعتبار ۲ میلیارد و ۵۲۱ میلیون تومان، افتتاح پروژه های تامین آب شرب شهری و روستایی با اعتبار۷ میلیارد و ۴۰۱میلیون تومان خبرداد و ادامه داد:  اجرای طرح هادی روستایی با اعتبار یک میلیارد و ۲۶۷ میلیون تومان و  افتتاح  ۷ واحد مسکن محرومین شامل ۷ مورد با اعتبار یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان  از دیگر پروژه های دهه فجر شهرستان است.

آرنگ از پروژه های بخش خصوصی با اعتبار ۶۰ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان نیز گفت و افزود: دو پروژه از صندوق کارآفرین امید و صندوق حمایت توسعه چای کشور با مجموعه اعتبار ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان نیز در این ایام مورد بهره برداری رسمی قرار می گیرد.

فرماندار آستانه اشرفیه  مجموعه پروژه های عمران روستایی توسط دهیاری ها را با اعتبار یک میلیارد و ۸۶۷ میلیون تومان بیان کرد و گفت : شاخص پروژه دهیاری ها خرید دستگاه زباله سوز روستای سالکده می باشد.

ویدئو گفت و گو با فرماندار آستانه اشرفیه را در آپارات جلال شرق اینجا مشاهده کنید.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است