چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۴:۰۳
آخرین اخبار
1 شهریور 1394 ، ساعت 13:05 692 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1951
رضا کحالی:

۷۳ پروژه در هفته دولت در آستانه‌اشرفیه افتتاح می‌شود.

معاون فرمانداری آستانه‌اشرفیه اعلام کرد: در هفته دولت ۷۳ پروژه با هزینه‌ای بالغ‌بر ۳۷۹ میلیارد ریال در آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر به بهره‌برداری می‌رسد.
رضا کحالی در گفتگو با خبرنگار جلال شرق بابیان این خبر گفت: پروژه‌های هفته دولت شامل بهره‌برداری از سایت رادار هواشناسی بندر کیاشهر، بهره‌برداری از گازرسانی به ۸ روستا، زیرسازی و آسفالت روستایی، بهره‌برداری از مخزن ۳ هزار مترمکعبی بندر کیاشهر، ساخت مسکن مددجویی و … است
معاون فرمانداری آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه در طی سال جاری در بخش پروژه‌های عمرانی ۳۱۴ درصد افزایش ریالی در اجرای پروژه‌ها داشتیم افزود: اعتبار هزینه شده در بخش ملی ۲۳۹ میلیارد و ۶۷۶ میلیون ریال و در بخش استانی ۸۰ میلیارد و ۵۳۶ میلیون ریال و از سایر منابع مبلغ ۵۸ میلیارد و ۸۶۲ میلیون ریال بوده است.

IMG_0694
کحالی به عملیات احداث مخزن ۱۰ هزار مترمکعبی آستانه‌اشرفیه با برآورد ۷۱ میلیارد و ۶۰ میلیون ریال اشاره کرد و یادآور شد: عملیات گازرسانی به ۱۲ روستای بخش مرکزی و بندر کیاشهر در قالب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به شیوه B.O.T با برآورد ۷۴ میلیارد ریال آغاز خواهد شد.
وی ادامه داد: عملیات گازرسانی به ۱۸ روستای خوشه فوشازده این شهرستان با برآورد ۶۹ میلیارد ریال آغاز و با اتمام این پروژه تمام روستاهای شهرستان آستانه‌اشرفیه از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد و این شهرستان به نام دومین شهر سبز استان خواهد بود.
کحالی در خصوص دیگر پروژه‌های هفته دولت گفت: پروژه‌های شهری شامل آسفالت خیابان، پیاده‌روی سازی، جدول‌بندی، فرش و موزاییک خیابان، ایجاد دیوار حفاظتی دهنه سر سفیدرود، پمپاژ انبار سر، خانه بهداشت و… در این هفته مورد بهره‌برداری رسمی قرار می‌گیرند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است