پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
1 فروردین 1396 ، ساعت 14:52 1,686 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :27247
نماینده مردم شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر :

ساخت پل غیر هم‌سطح بر روی میدان سلطان سید جلال‌الدین اشرف ( ع )در آستانه اشرفیه

نماینده مردم شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر از ساخت پل غیر هم‌سطح بر روی میدان سلطان سید جلال‌الدین اشرف ( ع ) خبر داد.

به گزارش جلال شرق ، محمدحسین قربانی بابیان این خبر به جلال شرق گفت: یکی از برنامه‌هایی سال ۹۶ که در دستور کار ما قرار دارد اجرای پروژه پل غیر هم‌سطح بر روی میدان سلطان سید جلال‌الدین اشرف ( ع ) یا میدان امام رضا ( ع)  است .

وی به ترافیک و تراکم کاری این میدان و تصادفات آنجا اشاره کرد و اظهار کرد :  متأسفانه تصادفات بسیار زیادی که گاهی نیز منجر به  کشته شدن غیرمنتظره شهروندان ما شده است پیشنهاد ما به وزیر به‌عنوان عیدی به مردم آستانه‌اشرفیه  احداث پل غیر هم‌سطح در میدان سلطان سید جلال‌الدین اشرف ( ع )  بوده است .

قربانی با اشاره به  دستور وزیر محترم راه برای طرح مطالعاتی به استان گیلان خاطرنشان کرد :  برای گام اول و با دستور وزیر راه برای در طرح مطالعاتی این پروژه  ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته است.

نماینده مردم شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر تصریح کرد : با نگاه مثبت وزیر و دستور دکتر خادمی معاون زیرساخت حوزه‌ی وزارت راه که به گیلان ابلاغ شد ، امیدواریم دریکی دو ماه آینده ، طرح مطالعاتی‌اش به اتمام برسد.

و ی افزود : احداث پل غیر هم‌سطح در میدان سلطان سید جلال‌الدین اشرف ( ع )  یکی از پروژه‌هایی است که برای عمران و توسعه شهرستان و هم‌چنین با توجه به تراکم کاری و حجم تردد ماشین‌هایی که شهر را به دو شرقی و غربی  تقسیم می‌کند موردنیاز شهرستان  است .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است