جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
24 مهر 1396 ، ساعت 20:27 2,075 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :33278
بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه :

۷۰ در صد از دهیاران بخش مرکزی نیروی‌های جوان هستند.

بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه اعلام کرد : ۷۰ در صد از دهیاران بخش مرکزی نیروی‌های جوان  هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق ، مهندس حسن خواه در نشست کار گروه مدیران جوان که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد لازمه رشد جامعه را پرورش نیروهای کارآمد عنوان کرد و ضمن تقدیر از سیاست‌های دولت و استاندار گیلان در جذب نیروهای جوان و بانوان  گفت:   شهرستان آستانه‌اشرفیه در به‌کارگیری نیروهای جوان با حمایت و تلاش‌های فرماندار شهرستان  ، جزء شهرهای پیشرو گیلان است.

وی در خصوص به‌کارگیری نیروهای جوان در بخشداری  بخش مرکزی  گفت: نیروهای این بخشداری با هماهنگی فرماندار شهرستان  انجام می‌گیرد  و یک‌چهارم نیروی فعال این بخشداری را بانوان در اختیاردارند.

حسن خواه  با اشاره به  شعار دولت تدبیر و امید در استفاده از نیروی جوان و بانوان در سمت‌های مدیریتی اظهار کرد : توصیه ما به کلیه اعضای شوراهای اسلامی بخش مرکزی  ، بهره‌گیری از نیروهای جوان بومی  بوده است که الحمدالله ۷۰ درصد دهیاران ما سنین بین ۳۰ تا ۳۵ سال رادارند.

بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه ادامه داد:   هر وقت   ملت و مسئولین  به نیروهای جوان خود اعتماد کردند آنان توانستند   مسیرهای سخت را درنوردند و پیروزی‌های بزرگی به دست آوردند که ملت ایران  این مسیر را در طول دوران دفاع مقدس و  پیشرفت‌های علمی با حضور دانشمندان جوان خود،  لمس و باور کردیم .

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است