یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۲۷
آخرین اخبار
6 آذر 1398 ، ساعت 13:58 687 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56459

فراخوان سایت خبری جلال شرق ؛ منتخب یازدهم ڪیست؟

سرویس انتخابات جلال شرق ، فراخوان پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق

منتخب یازدهم ڪیست؟

یڪی از مهم‌ترین ابزار های مشارڪت سیاسی مردم و تحقق نظام جمهوری اسلامی ایران عرصه انتخابات مختلف است ڪه اگر با دوراندیشی و اتخاذ تدابیر ومقدمات آن ازسوی مسئولان و سایر دست اندرڪاران مبتنی بر باید هاو نبایدهای انتخابات عملی شود می تواند نظام را در برابر تمامی توطئه ها بیمه ڪند و از آسیب ها و خطرات داخلی و خارجی مصون دارد..

بانزدیڪ شدن به انتخابات مردم سوال می‌ڪنند، بهتر است سرنوشت خود را به دست چه ڪسی بسپاریم تا هم به وظیفه شرعی و ملی خود عمل ڪرده باشیم وهم فردی را ڪه انتخاب نموده ایم، فردی موثر برای حل مشڪلات و توسعه و پیشرفت شهر و روستا و مردم ما باشد…

بهمین منظور پایگاه خبری تحلیلی جلال شرق درنظر دارد در آستانه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی موضوع «منتخب یازدهم ڪیست؟». را بررسی و با بیان ویژگی های یڪ نماینده خوب، به رأی و نظر شما مردم فهیم آستانه اشرفیه و بندر ڪیاشهر و روستاهای تابعه گذاشته تا ان شاالله تعالی در «دوم اسفند ماه» اصلح  و شایسته ترین فرد را انتخاب کنیم و راهی مجلس یازدهم نماییم.

تمام اهالی شهرستان از اعم از خواص و عوام و فعالین عرصه سیاسی و اجتماعی از امروز می‌توانند نقطه نظرات خودرا از طریق تلگرام – واتس آپ ، سروش  و یا  با شماره تلفن های ۰۹۱۱۳۴۴۹۴۲۶ و یا ۰۹۳۰۴۴۰۱۶۰۰ یا از طریق ارائه دیدگاه  سایت  به پایگاه تحلیلی خبری «جلال شرق» ارسال و در این فراخوان عمومی شرڪت فرمایند.

دیدگاه های شما عزیزان با نام شما در پربازدید ترین و مردمی ترین سایت خبری  تحلیلی شهرستان  برای انتخاب اصلح یازدهم  انتشار می  یابد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است