چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۲:۱۹
آخرین اخبار
12 مهر 1401 ، ساعت 06:56 151 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :73090
درجلسه ستاد تنظیم بازار و شورای آرد و نان شهرستان آستانه اشرفیه ؛

بر توزیع عادلانه آرد و بازگشایی نانوایی ها در ایام تعطیلات تاکید شد

تامین اقلام اساسی کالا و آرد و نان ، توزیع عادلانه درسطح شهر و روستاهای شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهردر جلسه ستاد تنظیم بازار و شورای آرد و نان  مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، جلسه ستاد تنظیم بازار و شورای آرد و نان به ریاست فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با حضور معاون فرماندار و بخشداران مرکزی و بندرکیاشهر و اعضای ستاد با محوریت تامین اقلام اساسی و توزیع عادلانه و بازگشایی نانوایی ها در ایام تعطیلات بالاخص برگزارشد.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه دراین جلسه ،نظارت بر توزیع و تامین کالاهای اساسی را پاسخگویی به مهمترین مطالبات مردم بیان کرد .

 

حسین ذاکر استقامتی با تاکید به تامین اقلام اساسی بویژه درایام تعطیل خواستار همت و دقت بیشتر اعضای ستاد تنظیم بازار در تامین اقلام اساسی و توزیع عادلانه آن در سطح شهر و روستاهای بخش مرکزی و بندر کیاشهر با قیمت مصوب شد .

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به حفظ حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از تخلفات احتمالی چون کم فروشی و افزایش قیمت و غیر اظهار کرد: با بهره گیری از ظرفیت های مختلف بازرسی ها و نظارت بصورت مستمر صورت گیرد.

در ادامه هریک از اعضای ستاد گزارشی از عملکرد خود را در خصوص تنظیم بازار ، چگونگی تأمین آرد و نان ، اعم از تامین کالاهای اساسی ، توزیع عادلانه و نظارت بازرسی و تامین آرد طبق دستورالعمل ارائه کردند.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است