×
 • در هشتمین روز از دهه مبارک فجر پیش از ظهر نماز جمعه میزخدمت با حضور فرماندار ، نیروی انتظامی و نظامی و جمعی از مدیران دستگاه های شهرستان و بخش در مسجد جامع بندر کیاشهر برگزارشد.

  به گزارش جلال شرق، خسرو آرنگ ؛فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با اشاره به شعار«مردمی» دولت سیزدهم ارتباط بدون واسطه و چهره به چهره مردم با مدیران و درمیان گذاشتن مسائل و مشکلات با مسئولین را از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان کرد.

  وی با تاکید به ارتباط دوسویه مدیران و روسای ادارات با مردم افزود: مدیران در ملاقات‌های عمومی با مردم ضمن تکریم ارباب رجوع مطالبات آنان را بدون واسطه در دستور کار قرار خواهند داد.

  نماینده عالی دولت در شهرستان با اظهار به اینکه برنامه میز خدمت در مناسبت های مختلف در شهرستان برگزار می شود تصریح کرد: در مناسبت های مختلف با همکاری سپاه پاسداران و روسای ادرات به منظور ارتباط گیری بیشتر مردم با مسئولین میز خدمت در نقاط مختلف شهرستان برگزار می شود.

  دراین مراسم مردم با حضور در مسجد جامع ،مسائل و مشکلات خودرا با مدیران دستگاه ها مطرح کردند و فرماندار پیگیری هرچه سریعتر مشکلات مردم را به روسای دستگاه ها تاکید کرد

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.