پنج شنبه, ۹ آذر ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۱:۳۵
آخرین اخبار
26 شهریور 1402 ، ساعت 20:34 69 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :82023
با هدف تدوین سیاست های نظام تعلیم و تربیت ؛

اجلاس مدیران سراسر استان گیلان در آستانه اشرفیه برگزارشد

نخستین اجلاس مدیران مدارس سراسر استان گیلان در منطقه آستانه اشرفیه با حضور مدیران مدارس روستا و شهر در کانون شهید باهنر این شهرستان برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق،  رئیس آموزش و پرورش آستانه اشرفیه با اشاره به برگزاری اجلاس مدیران شهرستان با سراسر استان گیلان اظهار کرد: این اجلاس با حضور مدیران مدارس روستا و شهر بصورت ویدیو کنفرانسی با هدف تشریح و تبیین سیاست‌های نظام آموزشی ، آگاهی بخشی از دستورالعمل ها بصورت یک روزه برگزار می شود.

علیر ضا پاینرد با اشاره به اینکه شعار سال تحصیلی جدید ؛ معلم تمدن ساز، مدرسه تاثیر گذار و ایران قوی می باشد تربیت معلمان را به منظور تحقق این شعار ضروری بیان کرد .

پایمرد برنامه های اجلاس را آموزش نحوه ثبت نام ،سازماندهی و ساماندهی دانش آموزان در سطح مدارس شهرستان و هشدارو توصیه های فرماندهی نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی بیان کردو افزود: ۱۱هزار دانش آموز در ۱۰۲ مدرسه دولتی و غیردولتی مورد اشتغال به تحصیل قرار خواهند گرفت که دراین اجلاس دراین خصوص و به منظور خدمات هرچه بیشتر به دانش آموزان مباحثی مرتبط مطرح خواهد شد.

وی از پیشرفت ۷۰ درصدی توزیع پوشاک مدارس گفت و اضافه کرد:پروژه مهر اعم از زیبا سازی مدارس با رنگ آمیزی مدارس، هرس علف های هرز، رفع نواقص های موجود به همت مدیران واستفاده از ظرفیت های اولیا و خیرین درسطح شهرستان اجرا شده است .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است

منوی اصلی