پنج شنبه, ۹ آذر ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۰:۵۳
آخرین اخبار
25 آبان 1402 ، ساعت 10:39 159 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :83834

گروه داوری مرحله استانی جشنواره قصه‌گویی در گیلان شناخته‌شدند

معرفی داوران مرحله استانی جشنواره قصه‌گویی کانون در گیلان پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان معرفی‌شدند.

به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق، هنر‌نمایی قصه‌گویان بخش‌های مختلف مرحله استانی  بیست‌و‌پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان در استان گیلان، از سوی ۵ فعال و صاحب‌نظر این عرصه  داوری‌‌می شود.
برهمین اساس نیز «حسین قربان‌زاده» نویسنده، منتقد‌ادبی، داور و مدرس قصه‌گویی، «مهدی مردانی»، نویسنده، مدرس و برگزیده جشنواره‌های قصه‌گویی، الهام‌کمال‌پور»، داور، مدرس و برگزیده جشنواره‌های قصه‌گویی بخش‌ ملی(مدرن و کلاسیک) را داوری‌می‌کنند.
در این میان، داوری بخش آیینی‌سنتی مرحله استانی جشنواره بیست‌و‌پنجم را «مهدی‌مردانی»  «حسین‌قربان‌زاده» و «امیر تنها»، برگزیده و فعال عرصه قصه‌و‌قصه‌گویی برعهده‌خواهند‌داشت.
«متین‌حسنی» مدیر و مدرس مدارس استثنایی، «حسین قربان‌زاده» و «مهدی مردانی» هم هنر‌نمایی قصه‌گویان بخش ملی (زبان ااشاره) را به داوری می‌نشینند.
مرحله استانی این‌رویداد‌فرهنگی‌هنری از ۲۷ تا ۲۹ آبان ۱۴۰۲ در سالن سینمای اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان صورت‌می‌گیرد و در این میان ۷۵ قصه‌گو در بخش‌های مختلف به هنر‌نمایی می‌پردازند.
شایان‌ذکر‌است، مرحله پایانی  بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «با قصه لبخند بسازیم» هم‌زمان با شب یلدا در یزد برگزار می‌شود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است

منوی اصلی