×

بازدید سرزده گشت ویژه استاندار گیلان از نانوایی های شهر آستانه اشرفیه/ کم فروشی و نبود کیفیت حرف اول اکثر نانوایی ها

 • کد نوشته: 83959
 • ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
 • ۰
 • در این بازدید سر زده معاون اقتصادی استاندار، مدیران کل تعزیرات و صمت گیلان  به همراه کارشناسان بخش آرد و نان و تعزیرات  حضور داشتند بیش از ۱۰ واحد نانوایی بازرسی  میدانی انجام شد. به گزارش جلال شرق، هم چنین بازرسان اداره صمت شهرستان آستانه اشرفیه با بهره گیری از بازرسان اداره صمت لاهیجان لنگرود […]

  بازدید سرزده گشت ویژه استاندار گیلان از نانوایی های شهر آستانه اشرفیه/ کم فروشی و نبود کیفیت حرف اول اکثر نانوایی ها
 • در این بازدید سر زده معاون اقتصادی استاندار، مدیران کل تعزیرات و صمت گیلان  به همراه کارشناسان بخش آرد و نان و تعزیرات  حضور داشتند بیش از ۱۰ واحد نانوایی بازرسی  میدانی انجام شد.

  به گزارش جلال شرق، هم چنین بازرسان اداره صمت شهرستان آستانه اشرفیه با بهره گیری از بازرسان اداره صمت لاهیجان لنگرود  و سیاهکل و همچنین بازرسان بسیج اصناف از ساعات اولیه صبح روز شنبه مورخ ۲۷ آبان ۱۴۰۲ اقدام به بازرسی از کلیه واحد‌های نانوایی شهرستان کردند که در این راستا تعداد ۱۸ واحد صنفی نانوایی متخلف با عناوین تخلف ، کم فروشی ، تراکنش غیر واقعی، تعطیلی خودسرانه و موارد بهداشتی شناسایی و به تعزیرات معرفی شدند.

  به گزارش خبرنگار ما در این بازرسی ها آن چه که به وضوح مشاهده شد کم فروشی ، عدم کیفیت و نا مناسب بودن وضع بهداشتی در پخت و پژ  را می توان مشاهده کرد که گاهی وزن چانه های نان در کم فروشی به ۶۰ درصد می رسید.

   

   

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *