×

۴۰ اثر در هفتمین جشنواره مردمی مدرسه عشق منتخب کشوری شد

 • کد نوشته: 87964
 • ۱۴۰۳/۰۱/۲۷
 • ۰
 • معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مدرسه عشق پرورش دهنده مدافعان وطن، حرم و امنیت و جهادگر است اظهار کرد: اختتامیه هفتمین جشنواره مردمی مدرسه عشق جشنواره مدرسه عشق در ۶ بخش و ۳۵ قالب و ۱۱ محور با میزبانی مرکز فرهنگی آفرینش سپاه استان با حضور مهمان لشکری و کشوری در رشت […]

  ۴۰ اثر در هفتمین جشنواره مردمی مدرسه عشق منتخب کشوری شد
 • معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مدرسه عشق پرورش دهنده مدافعان وطن، حرم و امنیت و جهادگر است اظهار کرد: اختتامیه هفتمین جشنواره مردمی مدرسه عشق جشنواره مدرسه عشق در ۶ بخش و ۳۵ قالب و ۱۱ محور با میزبانی مرکز فرهنگی آفرینش سپاه استان با حضور مهمان لشکری و کشوری در رشت برگزار می شود.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق، سرهنگ پاسدار احمدرضا منشوری معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان با اشاره به ملی بودن جشنواره مدرسه عشق گفت: در جشنواره مردمی مدرسه عشق از سراسر کشور هنرمندان مردمی پس از اعلام فراخوان به سایت مدرسه عشق مراجعه و با مطالعه آثار خودرا ارائه کردند.

  معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه ۷۵ هزار اثر ارسال به دبیرخانه جشنواره ارسال شده تصریح کرد: در مدت ۳ ماه ۷۵ هزار اثر ارسال شده که طی دو مرحله استانی و کشوری مورد داوری قرارگرفته است .

  وی افزود : افتتاحیه این جشنواره در مرداد ۱۴۰۲ با حضور مجموعه های مردمی ، هنرمندان و خانواده شهدا و معاون فرهنگی سازمان بسیج در میرزا کوچک خان جنگلی با انعکاس رسانه ای صورت گرفته است

  سرهنگ پاسدار منشوری با اذعان به اینکه این جشنواره دارای ۴ کمیته اجرایی ، دبیرخانه ، ارتباطات و فنی است هدف آن را کشف استعداد فرهنگی و هنری مردمی و اتصال این استعدادها به همدیگر برای تعالی بخشی هنر ی برای حق بیان کرد‌.

  وی همچنین از راه یافتگی ۲۹۰۰ اثر در دوسطح مردمی و حرفه ای به کشور گفت و اظهار کرد: از تعداد ۲۹۰۰ اثر راه یافته به کشور ۳۵۰ اثر به مرحله نهایی راه یافته که ۴۰ نفر منتخب کشوری شدند .

  معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان اظهار کرد: این اختتامیه چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت۱۵ با حضور برگزیدگان ، مهمانان لشگری و کشوری ؛ سردار سلیمانی و جمعی از مردم برگزار خواهدشد .

  خبرنگار : هما اکبری

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *