×

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
صهیونیست‌ها دریافته‌اند که در مقابل هر نوع رفتاری دربرابرملت ایران باید پیامدهای سنگین دیگری را متحمل شوند+ عکس

 • کد نوشته: 88038
 • ۱۴۰۳/۰۱/۳۰
 • ۰
 • داستان غم‌انگیز کشتارها و اشغالگری‌ها در سرزمین فلسطین به سال ۱۹۱۷ و زمان تجزیه امپراطوری عثمانی برمی‌گردد، گفت: صهیونیست‌ها در طول بیش از یکصد سال گذشته، بیش از ۶۵ قتل عام انجام داده‌اند و طوفان‌الاقصی پاسخی به این حجم عظیم از جنایت‌ها بود؛ امروز در سرتاسر جهان، به این رژیم وحشی، به چشم منفورترین تشکیلات نگریسته می‌شود.
  صهیونیست‌ها دریافته‌اند که در مقابل هر نوع رفتاری دربرابرملت ایران باید پیامدهای سنگین دیگری را متحمل شوند+ عکس
 • رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ضرورت دارد هنرمندان و رسانه‌ها، ابعاد مختلف عملیات وعده صادق و تنبیه متجاوز صهیونیستی را به صورت بلیغ و شیوا، برای مردم تبیین کنند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جلال شرق، سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین در اختتامیه هفتمین جشنواره مردمی مدرسه عشق با بیان اینکه بیش از ۶ ماه است که چشمان همه مردم دنیا به یک جغرافیا یعنی غزه و فلسطین دوخته شده، گفت: به راستی که امروز فلسطین مسئله اول جهان است.

   

  وی با بیان اینکه داستان غم‌انگیز کشتارها و اشغالگری‌ها در سرزمین فلسطین به سال ۱۹۱۷ و زمان تجزیه امپراطوری عثمانی برمی‌گردد، گفت: صهیونیست‌ها در طول بیش از یکصد سال گذشته، بیش از ۶۵ قتل عام انجام داده‌اند و طوفان‌الاقصی پاسخی به این حجم عظیم از جنایت‌ها بود؛ امروز در سرتاسر جهان، به این رژیم وحشی، به چشم منفورترین تشکیلات نگریسته می‌شود.

   

  سردار سلیمانی با بیان اینکه بر اساس سنت الهی، تجربه بشری و‌ تطورات تاریخی، زمان پایان اشغالگری و وحشی‌گری‌های صهیونیست‌ها در سرزمین فلسطین فرارسیده است، گفت: یکی از جنایت‌های اخیر این رژیم جعلی، حمله به کنسولگری ایران در دمشق سوریه بود.

  وی افزود: در جریان عملیات وعده صادق، کمیت نازلی از توانمندی‌های عظیم نیروهای مسلح به‌کار گرفته شد و در سوی مقابل، صهیونیست‌ها همه ظرفیت‌ها و فناوری‌های خود و هم‌پیمانان غربی‌شان را به میدان آوردند اما با این وجود باز هم متحمل ضربه سنگینی شدند

  سردار سلیمانی تاکید کرد: صهیونیست‌ها خودشان هم دریافته‌اند که چنانچه از این پس، رفتاری از آنها در مقابل ملت ایران سر بزند باید پیامدهای سنگین دیگری را متحمل شوند.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ضرورت دارد هنرمندان و رسانه‌ها، ابعاد مختلف عملیات وعده صادق و تنبیه متجاوز صهیونیستی را به صورت بلیغ و شیوا، برای مردم تبیین کنند.

  سردار سلیمانی در ادامه، با بیان اینکه نظام سلطه از قدرت هنری ایران نگران است، تصریح کرد: دشمنان از ۴۵ سال تولید قدرت فرهنگی هنری و قدرت واقعی ایران در هراس هستند؛ ملت ایران با تولید قدرت‌ در عرصه‌های فرهنگی، هنری و نظامی ملتزم به روحیه مقاومت، درس بزرگی به جهان داده است.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین طوفان‌الاقصی را یکی از گشایش‌ها در برابر تمدن غرب دانست و افزود: در حالی‌که سیاست‌مداران غربی، مسیر شیطانی را برای کسب قدرت انتخاب کرده‌اند، مشیت الهی بر این قرار گرفته که جبهه حق و نور بر جبهه شر و تاریکی پیروز شود.

  سردار علی مقوا ساز معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین در این اختتامیه با ابراز خرسندی از میزبانی شایسته رشت و گیلان اظهار کرد:
  مشارکت مردم از نقاط مختلف از شاخصه‌های مهم جشنواره مدرسه عشق است.

  وی این جشنواره را آغاز حرکت برای بالندگی نبوغ و استعدادهای فرهنگی و هنری بیان کرد و افزود: شبکه بزرگ فرهنگی بسیج با حضور جوانان و نوجوانان شکل گرفته است.

  سردارسرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان مردمی بودن جشنواره مدرسه عشق را نقطه عطف جشنواره دانست و افزود: با توجه به دوره گذشته ،ارسال ۷۵ هزار اثر به جشنواره نشان‌دهنده مردمی بودن این جشنواره می باشد .

  وی افزود: اعتماد به جوانان و فراهم سازی بستر برای مشارکت مردم و مردمی سازی کارها گره گشای مشکلات است.

  این برنامه با اجرای گروه سرود ، موسیقی و تجلیل از منتخبین از سراسر کشور همراه بود

  خبرنگار: هما اکبری

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *