×

تیلور پاریس را از دست داد/ آزادکاران آمریکا در المپیک مشخص شدند

 • کد نوشته: 88133
 • ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
 • ۰
 • در این رقابت که هر کشتی‌گیر باید ۲ مرتبه به پیروزی می‌رسید تا بتواند به عنوان فرد پیروز راهی المپیک شود. دیوید تیلور در نخستین مبارزه خود با نتیجه ۴ بر یک برابر آرون بروکس تن به شکست داد.
  تیلور پاریس را از دست داد/ آزادکاران آمریکا در المپیک مشخص شدند
 • جادوگر آمریکایی و حریف سال‌های اخیر حسن یزدانی با شکست در فینال ایکس از المپیک حذف شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق به نقل از ایرنا؛ رقابت‌های انتخابی کشتی آزاد آمریکا در حالی بامداد امروز یکشنبه برگزار شد که یکی از شگفتی‌های این رقابت‌ها شکست دیوید تیلور آمریکایی در وزن ۸۶ کیلوگرم بود.

  در این رقابت که هر کشتی‌گیر باید ۲ مرتبه به پیروزی می‌رسید تا بتواند به عنوان فرد پیروز راهی المپیک شود. دیوید تیلور در نخستین مبارزه خود با نتیجه ۴ بر یک برابر آرون بروکس تن به شکست داد.

  دومین مبارزه این دو از ساعت ۲ بامداد یکشنبه انجام شد که در نهایت آرون بروکس با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید تا جادوگر مهمترین غایب کشتی آزاد آمریکا لقب بگیرد.

  تیلور و حسن یزدانی تا کنون شش بار مقابل هم قرار گرفته بودند که تنها یزدانی در فینال جهانی اسلو توانست برابر جادوگر آمریکایی به پیروزی برسد و در سایر دیدارها تن به شکست داد.

  این دومین شکست تیلور طی چند سال اخیر است.

  ترکیب تیم کشتی آزاد در المپیک به شرح زیر است:

  ۵۷ کیلوگرم: اسپنسر لی (سهمیه گرفته نشده)

  ۶۵ کیلوگرم: زین ردرفورد (سهمیه گرفته نشده)

  ۷۴ کیلوگرم: کایل دیک

  ۸۶ کیلوگرم: آرون بروکس

  ۹۷ کیلوگرم: کایل اسنایدر

  ۱۲۵ کیلوگرم: میسون پاریس

  گفتنی است با توجه به اینکه کشتی آزاد آمریکا در وزن ۵۷ و ۶۵ کیلوگرم سهمیه المپیک را کسب نکرده است باید کشتی‌گیران منتخب در استانبول به دنبال کسب سهمیه باشند.

  منبع: ایرنا

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *