چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۸:۳۲
آخرین اخبار
3 فروردین 1395 ، ساعت 21:27 2,777 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :12493
فرماندار آستانه‌اشرفیه در دیدار نوروزی با اعضای شورای بخش مرکزی:

آستانه‌اشرفیه دارای انسان‌های بزرگی است و باید در جهت هم افزایی گام برداریم

فرماندار آستانه‌اشرفیه در دیدار نوروزی رئیس آموزش‌وپرورش و اعضای شورای بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه گفت: آستانه‌اشرفیه دارای انسان‌های بزرگی است و باید در جهت هم افزایی گام برداریم ولی گاهی این انسان‌ها و آدم‌های بزرگ هم دیگر را خنثی می‌کنند.
به گزارش جلال شرق، وی بابیان اینکه آستانه‌اشرفیه به دلیل عدم تعامل و همدلی در امور اجرایی باعث شده است که کارهای پیشرفت خوبی نداشته باشد و به‌تبع آن‌کاره‌ای شهر عقب‌مانده است اظهار کرد: تلاش می‌کنیم که علاوه بر اینکه هم‌افزایی را در شهر ایجاد کنیم، این شهر را در همدلی به‌عنوان یک شهر نمونه و الگو در گیلان معرفی نماییم.
وی با اشاره به اینکه کسانی که دشمن شهرستان هستند فضای همدلی و هم‌افزایی را نمی‌توانند ببینند تصریح کرد: همدلی وهم افزایی باعث خواهد شد که مقامات استانی نگاه ویژه‌ای به ما داشته باشند و فضای موجود در شهرستان می‌تواند به ما کمک کند تا بتوانیم کارهای اجرایی و عمرانی شهرستان را بهتر از گذشته به‌پیش ببریم.
نماینده عالی دولت بابیان اینکه ما اینجا مشکل کم نداریم خاطرنشان کرد: زمانی که مدیرکل یک اداره‌ای به این شهرستان می‌آید و خود در یک روستا بدون اینکه فرماندار منطقه در جریان باشد حضور پیدا می‌کند درواقع روش اخلاقی و اصولی نیست و این برمی‌گردد به شکل بدی که قبلا در این شهرستان وجود داشت که الحمدالله با درایت مدیران و همگامی آن‌ها روند بهتری را در شهرستان مشاهده می‌کنیم.
وی تأکید کرد مشکل آموزش‌وپرورش یا هر اداره و نهاد، درواقع مشکل فرماندار هم است و باید این گره‌ها با همدلی همدیگر حل‌وفصل شود تا شهرستان پیشرفت رو به جلویی داشته باشد.
در ادامه ابوذر رحیمی رئیس شورای بخش مرکزی با توجه به ریزش نزولات آسمانی گزارشی را درباره روند شخم شالیزارهای منطقه و لایروبی انهار توسط روستائیان گزارشی ارائه داد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است