چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۹:۰۸
آخرین اخبار
21 شهریور 1394 ، ساعت 20:41 1,338 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :2592

آغاز مسابقات فوتسال نوجوانان کشور در آستانه‌اشرفیه

با بازی بین تیم‌های کیان اصفهان و وحدت ملایر مسابقات فوتسال نوجوانان کشور پس از برگزاری مراسم افتتاحیه و رژه تیم ها ی شرکت کننده شروع مسابقات دقایقی پیش در سالن ورزشی دانشگاه مهر آستان اغاز شد.
به گزارش جلال شرق، نماینده فدراسیون فوتبال کشور در گفتگویی درباره فوتسال نوجوانان کشور گفت: نوجوانان پایه و امید فوتسال کشور ما هستند و ما هزاران نفر از این بازیکنان را در سطح کشور داریم و این بازیکنان و مربیان قهرمانان استان‌ها هستند و این نوجوانان در آینده گروه ملی ما را تشکیل خواهند داد و قهرمان آسیا و جهان خواهند شد.

IMG_5241
کاظم سلیمانی افزود: این مسابقات که نهمین دوره‌اش در حال برگزار است امیدواریم باکیفیت بسیار بالا برگزار شود و مردم، مسئولین و از دانشگاه مهر آستان که با همه امکانات خود برای برگزاری این مسابقات همکاری کردند و از نوجوانان و خانواده‌های آنان استقبال کردند تشکر می‌کنم
وی اظهار داشت: از امشب ۲۱ شهریور بالغ‌بر ۱۳۰ مسابقه در مدت یک هفته در دو سالن ورزشی دانشگاه مهر آستان و هلا ل احمر آستانه‌اشرفیه برگزار می‌شود و در یک هفته، قهرمان مسابقات و تیم‌های دوم و سوم، کاپ و مدال قهرمانی کشور داده خواهد شد و تیم چهارم هم کاپ اخلاق خواهد گرفت.
کاظمی هدف از برگزاری این دوره از مسابقات را پایه‌گذاری تیم امید و جوانان و درنهایت تیم ملی کشورمان عنوان کرد و یادآور شد: ما خوشحال هستیم که هم‌چنین امکاناتی در کشور داریم که آینده فوتسال کشورمان را پابرجا داشته باشیم.
نماینده فدراسیون فوتبال کشور ادامه داد: از بین این بازیکنان ۵۰ بازیکن انتخاب و در اختیار فدراسیون قرار می‌گیرد تا در اختیار مربی تیم ملی قرار گیرد و از آنان در سطح نوجوانان ملی استفاده کند.
لازم به یادآوری است که این دوره از مسابقات با حضور ۴۸ تیم از ۳۰ استان کشور و به‌صورت ۱۲ گروه ۴ تیمی باهم به مسابقه می‌پردازند و پس از پایان مسابقات گروهی به‌صورت یک حذفی باهم به مسابقه می‌پردازند و فینال این دوره در روز ۲۸ شهریور برگزار می‌شود.

IMG_5234 IMG_5235 IMG_5236 IMG_5237 IMG_5247

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است