سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۲:۳۲
آخرین اخبار
14 بهمن 1394 ، ساعت 19:23 585 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9885
رئیس شورای آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه:

آموزش‌وپرورش انسان‌ساز است / شورای آموزش‌وپرورش یکی از برترین شوراهای شهرستان است.

فرماندار آستانه‌اشرفیه عصر امروز در اولین نشست خود با شورای آموزش‌وپرورش شهرستان آستانه‌اشرفیه پس از انتصاب وی به سمت فرماندار این شهرستان گفت: شورای آموزش‌وپرورش اگر جز برترین نباشد ولی جز دو سه شورای برتر شهرستان است.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، رحیم حیدری بابیان اینکه آموزش‌وپرورش انسان‌ساز است و انسان نیز جامعه را می‌سازد اظهار کرد: خدمت گذاری به مردم نیازمند آن است که ما از خیلی چیزها بگذریم و مردم از مسئولین خود انتظار دارند که آنان چه اقداماتی برای بهبود جامعه انجام داده‌اند.
رئیس شورای آموزش‌وپرورش با توجه به کیفیت کار شورا و فضای همدلی در شهرستان افزود: همه مسئولین دوست دارند که در این شهرستان با توجه به فضای بسیار خوبی که به وجود آمده است برای پیشرفت این شهر کمک کنند تا مشکلات یکی بعد از دیگری برداشته شود.
فرماندار آستانه‌اشرفیه تصریح کرد: برای کسب رتبه‌های برتر در کنکور سراسر باید تلاش و برنامه‌ریزی کرد و در جهت ارتقای سطح کیفی آموزشی دانش آموزان قدم‌های اساسی برداشت.
در این نشست رئیس حوزه علمیه اهل‌بیت که به نمایندگی از امام‌جمعه این شهرستان در جلسه حضور داشت گفت: آموز شو پرورش با معلمان ما اهل بهشت هستند و این اغراق نیست و امیدوارم که نظام حق‌وحقوق معلمان را آن‌طور که شایسته آنان است تأمین کند.
حجت الاسلام رضوانی فر سرمایه‌گذاری در آموزش‌وپرورش را یک سرمایه‌گذاری غیر محسوس نام برد و افزود: آموزش‌وپرورش جامعه را نجات می‌دهد
وی ضمن تأکید بر ضرورت برپایی نماز در مدارس اظهار کرد: اگر نماز ما درست شود بسیاری از بدبختی‌ها ما درست خواهد شد زیرا نماز سبب ایجاد تقوا در انسان می‌گردد و همه گرفتاری‌های ناشی از بی‌تقوایی ما انسان‌هاست.
در نشست شورای آموزش‌وپرورش اسماعیل همایونی مدیر آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه گزارشی از نشست مسئولین ادارات آموز شو پرورش در هفته شورا با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه رشت، استاندار گیلان، تعامل بین شهرداری و آموزش‌وپرورش آستانه، پرداخت ۵ در صد، آسفالت جاده منتهی به هنرستان طالقانی و مدرسه امین پور ارائه داد.
در ادامه این جلسه هریک از اعضا درباره نیازمندی مدارس به مشاورین، تجمیع وسایل آموزشگاهی و ایجاد مکان آزمایشگاهی و کارگاهی در مدارس، قطع اشجاری که در مدارس خطرآفرین هستند و آماده‌سازی مدارس برای برگزاری انتخابات و اعزام راهیان نور سخن گفتند.

در پایان لوح تقدیری از سوی مدیرکل آموزش و پرورش  استان تقدیم  اعضای شورای آموزش و پرورش آستانه اشرفیه شد.

IMG_0956 IMG_0957 IMG_0961 IMG_0966 IMG_0969

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است