یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۲۵
آخرین اخبار
24 بهمن 1394 ، ساعت 21:21 1,904 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10585
مدیرکل آموزش‌وپرورش گیلان به هنگام بازدید از مدارس آستانه اشرفیه :

آموزش پرورش با تمام ظرفیت در اختیار مدیران دستگاه‌های سیاسی است

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان گیلان به هنگام بازدید از مدارس آستانه اشرفیه در گفتگو با خبرنگار جلال شرق درباره نقش آموزش و پرورش در حضور حداکثری مردم در انتخابات گفت: آموزش پرورش با تمام ظرفیت در اختیار مدیران دستگاه‌های سیاسی است.
مهدی حاجتی بابیان اینکه تأکید مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور بر مشارکت حداکثری مردم است اظهار کرد: انتخابات ۷ اسفندماه را انشا الله با مشارکت حداکثری برگزار خواهیم کرد و لازمه‌اش مشارکت آحاد مردم علی‌الخصوص جامعه فرهنگی است.
وی بابیان اینکه انتخابات حق مردم است و همه آحاد جامعه علی‌الخصوص جوانان ما مشارکت داشته باشند افزود: در انتخابات ۷ اسفند نمایندگان دو مجلس بسیار مهم و سرنوشت کشور بارأی مستقیم مردم انتخاب می‌شوند که نقش آنان در جامعه آینده ما تعیین‌کننده است.
مدیرکل آموزش‌وپرورش خاطرنشان کرد: همه‌ی کسانی که ازنظر قانونی حق انتخاب دارند خصوصاً دانش‌آموزانی که می‌توانند در انتخابات شرکت کنند با تشویق مدیران و همه‌ی کارگزاران ما و مجموعه‌ی معلمین و دبیران در صندوق‌های رأی مشارکت فعال داشته باشند.
حاجتی بابیان اینکه ارزیابی ما با توجه به راهپیمایی دیروز ۲۲ بهمن حکایت از این دارد و اطمینان داریم همان‌طور که در دوره‌های قبل هم نشان دادند، ما مشارکت حداکثری راداریم تصریح کرد: آموزش پرورش هم با تمام ظرفیت در اختیار مدیران دستگاه‌های سیاسی است
وی یادآور شد: وزارت کشور هر طور که تشخیص دادند ما آمادگی کامل داریم به‌منظور برگزاری این انتخابات باشکوه همه‌ی امکاناتا و ظرفیت خودمان را اعم از منابع انسانی و فضا در اختیار آنان قرار دهیم.
حاجتی در پایان با اظهار امیدواری مبنی بر مشارکت فعال دانش آموزان گفت: امیدوارم انشا الله یک انتخابات بسیار چشم‌گیر که قابل‌تحسین که امروز هم کانون توجه کشورهای برون‌مرزی و جهان است بتوانیم رقم بزنیم.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است