پنج شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۸:۳۸
آخرین اخبار
31 شهریور 1394 ، ساعت 12:40 939 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3040
جانشین فرماندهی سپاه پاسداران ناحیه آستانه‌اشرفیه خبر داد:

اجرای ۴۰ برنامه‌ی فرهنگی در هفته دفاع مقدس در آستانه‌اشرفیه :

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران ناحیه آستانه‌اشرفیه از اجرای بالغ‌بر ۴۰ برنامه فرهنگی در هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.
به گزارش جلال شرق ، سرگرد پاسدار حسن فیضیان با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامی یاد و خاطره همه ایثارگران و شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: برنامه‌های خوبی هم درون‌سازمانی و هم برون‌سازمانی در هفته دفاع مقدس تدارک دیده‌ایم که آغاز برنامه‌های ما با گل‌باران گلزار شهدا آغاز شد.
وی افزود : به جهت انتقال فرهنگ جبهه و شهادت به نسل جوان برنامه‌های تبیینی و فرهنگی خواهیم داشت که در کنار آن‌ها یادواره شهدا ،مراسم خاطرجویی ، محافل انس با قرآن ، حضور در نماز جمعه ، پیاده‌روی خانوادگی در اولویت برنامه‌ای بصیرتی و بصیرت افزایی ما در شهرستان آستانه‌اشرفیه است.
فیضیان ادامه داد: با توجه به تقارن هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس با هماهنگی آموزش‌وپرورش با حضور مسئولین در ۱۰ آموزشگاه‌های ه این شهرستان و برنامه‌های مختلفی ازجمله زنگ مقاومت را همراه با زنگ مدرسه برگزار خواهیم کرد.
و ی ادامه داد: ازافرادی که در دوره دفاع مقدس حضور داشتند دعوت کردیم در این هفته با حضور در مدارس بتوانند فرهنگ جبهه و شهادت را به نسل جوان انتقال بدهند .

IMG_5874 IMG_5877 IMG_5879 IMG_5880 IMG_5885 IMG_5886 IMG_5889 IMG_5892 IMG_5902 IMG_5904

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است