پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۶:۱۰
آخرین اخبار
14 بهمن 1401 ، ساعت 19:15 206 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :76154

ازشنیدن دغدغه های شهروندان در میز خدمت تا ارائه گزارش فرماندار آستانه اشرفیه به نماز گزاران

جلال شرق ، یکی از سیاست های دولت در شهرستان ها ،  برپایی میز خدمت  با حضور مسئولین ادارات و نهادها با حضور فرماندار ، نماینده  و شورای اسلامی شهر  است که در مساجد شهر و روستا  هر از چند گاهی برای رفع مشکل ودغدغه شهروندان برگزار می شود.

امروز نیز  پیش از نماز جمعه این هفته ، میز خدمت جهادی با حضور مسئولین ذیربط  تشکیل و بعضی از شهروندان دغدغه های خود را مطرح تا گرعه مشکل آنان برطرف شود

هم چنین فرماندارشهرستان آستانه اشرفیه  پیش از نماز عبادی _سیاسی جمعه شهرستان به ایراد سخنرانی پرداخت .

خسرو آرنگ با تبریک سالروز ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر ،  با اشاره به اتفاقات بی نظیر در دوران انقلاب و مقایسه آن بادیگر انقلاب ها اظهارکرد: یکی از ویژگی انقلاب و منحصر به فرد بودن آن طلایه دار بودن فردی چون امام خمینی ره با ویژگی خدا ترسی، رضای خدا و شکل گیری انقلاب با تعالیم الهی اسلامی برگرفته از اسلام ناب محمدی ص بوده است.

وی افزود: وجه تمایز انقلاب با انقلاب های دیگر وجود همراهان می باشد ؛ انقلاب به رهبری امام خمینی و امروز نیز امام خامنه ای مدظله العالی در مسیر حرکت می باشد لذا وجودهمراهان با هویت مشترک و تفکر راهبردی انقلابی در حفظ نظام و انقلاب و عدم انحراف آن ضروری می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید به حداقل رساندن شکاف ها و تضادهای اقتصادی،اجتماعی هدف از برگزاری میز خدمت را کاهش فاصله بین مسئولین و مردم بیان کرد.

آرنگ با بیان اینکه نقطه عطف انقلاب را قیام عاشورا می باشد تصریح کرد: انقلاب جمهوری اسلامی ایران با تاسی از مبارزات صدر اسلام امام وجنگ های بسیار با قدرت طلبان زمان خود چون جنگ های با قاسطین، مارقین،نهروان،صفین و جمل همه زمینه ساز تاریخی انقلاب است و این انقلاب ما با الهام گیری از قیام عاشورا پیش رفت و به پیروزی رسید.

وی با اشاره به عقبه تاریخی انقلاب از مهمترین زمینه ساز نهضت انقلاب گفت و اظهار کرد: مبارزات سید جمال‌الدین اسدآبادی، قیام تنباکو، نهضت مشروطیت ، فداییان اسلام ، آیت الله کاشانی ،مبارزات جدی و ترویج آرای سیاسی آیت الله بروجردی، نهضت ۱۵ خرداد به رهبری امام خمینی درسال ۱۳۴۲ بود که بعد از ۱۵ سال در بهمن ۵۷، انقلاب اسلامی ایران پیروزی رسید.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با بیان اینکه انقلاب با شعارفساد ستیزی شکل گرفته به توزیع عادلانه ثروت و شکل گیری پروژه های عمرانی و زیرساختی در دولت مردمی و انقلابی اشاره داشت و افزود: پروژه های دولت سیزدهم در هفته دولت بیش از ۱۰۰۰ پروژه را درسطح استان گیلان با رقم اعتباری ۳ هزار میلیارد تومان به بهره برداری رسانده است و در دهه مبارک فجر ۱۰۰۰پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۰۰۰میلیارد تومان در استان با۲۰۰۰ پروژه عمرانی در هفته دولت و دهه فجر با اعتبار بالغ بر ۷ هزار میلیارد تومان اجراشده است .
همچنین درشهرستان آستانه اشرفیه ۷۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد تومان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

عکس و خبر: هما اکبری

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است