سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۲:۴۴
آخرین اخبار
9 شهریور 1394 ، ساعت 23:20 940 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :2193

از خبر عجیب کیهان تاویدئو جدید احمدی نژادو…

خبر عجیب «کیهان» در مورد بستری شدن استاد شجریان!

درحالیکه صداوسیما در بخش های مختلف خبری ، خبر مربوط به بستری شدن استاد آواز ایران را پخش و با احترام از او یاد کرد ، روزنامه کیهان در خبری با ادبیات زشت و همیشگی اش و با تیتر «بی‌اعتنایی مردم، رفیق بی‌بی‌سی را سرما داد!»، به او حمله کرد. این روزنامه در این خبر، بستری شدن شجریان در بیمارستان را سیاسی و برای جلب نظر عنوان کرده است.

در این خبر آمده است:

بی‌اعتنایی مردم باعث شد که رفیق بهاییان بی‌بی‌سی به بهانه سرماخوردگی خود را در بیمارستانی بستری کند، با این گمان که شاید نظرها به سویش جلب شود! شجریان که مدتی است با بی‌محلی دوستان سابقش روبرو شده و کنسرتش در استانبول به دلیل نفروختن بلیت لغو شد، برای مطرح شدن، عوارض سرماخوردگی را بهانه کرده و برای بستری شدن به یک بیمارستان خصوصی رفته است. خبرگزاری دولتی ایسنا، خبر بستری شدن ارادتمند «فائقه آتشین» خواننده کاباره‌ای را با آب و تاب منتشر کرده تا یک بار دیگر بی‌سر و سامانی خبرگزاری‌های دولتی و سیاست‌های مغایر سیاست‌های کلان فرهنگی در تریبون‌های دولتی را یادآوری کند!

ویدئوی جدید احمدی نژاد آمد

هفته گذشته در یوتیوب ویدئویی به نام «سرباز بهاری» از محمود احمدی نژاد منتشر شد.به گزارش میدان ۷۲، کارگردان ویدئوی «سرباز بهاری» اسماعیل خاک نژاد نام دارد که جز این ویدئو در فضای مجازی نشان دیگری از او نیست و ممکن است شخصیتی حقیقی به این نام وجود نداشته باشد. این ویدئو با مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری احمدی نژاد در سال ۸۴ که می گوید همه استعداد و صلاحیت خود را در راه ایفای مسئولیت هایی که بر عهده گرفته به کار می گیرد، آغاز می شود.

واکنش مطهری به اخبار انتخاباتی مداحان

علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: از نظر من هرکسی دوست دارد، می‌تواند برای انتخابات گروه تشکیل دهد و لیست بدهد و عیب ندارد و مشکلی نیز در این زمینه وجود ندارد. عضو کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین در پاسخ به اینکه برخی از این موضوع یعنی ارائه لیست توسط مداحان ابراز نگرانی کرده‌اند، اظهار کرد: چه نگرانی‌ای؟ مردم باید آگاهی کافی داشته باشند و اگر مردم رشد و آگاهی کافی داشته باشند هیچ مشکلی پیش نمی‌آید.

resized_524905_621

بودجه نظامی ایران چقدر است؟

بودجه دفاعی ایران براساس آمار گلوبال ۶ میلیارد دلار بوده که اگر این رقم را به پول واحد کشورمان ۳ هزار تومانی محاسبه کنیم، ۱۸ هزار میلیارد تومان خواهد بود که در مقایسه با عربستان فاصله قابل توجهی وجود دارد. تفاوت جمهوری اسلامی ایران با عربستان در این است که ایران اکثر احتیاجات نظامی خود را می‌سازد و کمتر تجهیزاتی را می‌خرد، در صورتی که عربستان کاملا بر خرید محصولات نظامی تاکید دارد.

resized_524900_978

نسخه سردار نقدی برای کمک به دولت

سردار سرتیپ محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین یکشنبه‌شب در گفت‌وگو با برنامه “من طهران” شبکه خبری العالم با بیان اینکه کاخ سفید به صورت مداوم از دیکتاتورهای جهان حمایت می‌کند، افزود: دشمنی ما با آمریکا عمیق است و با گفت‌وگو قابل حل نیست. سردار نقدی پیرامون همکاری بسیج و دولت بیان کرد: همان گونه که موضع رهبر معظم انقلاب حمایت از دولت ها و پشتیبانی از آنها است، ما نیز اینگونه هستیم. یکی از راههای کمک به دولت، انتقاد است. انتقاد به معنی این است که بسیج با همه اقدام های دولت موافق نیست. اگر ملت و رهبری احساس کنند که اشتباهی روی داده ما بطور حتم انتقاد خواهیم کرد و در تمامی مراحل اینگونه بودیم. البته نقد ما سازنده است و با همه دولت ها اینگونه بوده ایم یعنی نقد ما ناظر به منافع حزبی و یا زدن حزب مقابل نیست.resized_524908_571

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است