سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۳:۱۲
آخرین اخبار
18 بهمن 1394 ، ساعت 16:29 2,170 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10129

افتتاح یک واحد مهمانپذیر در هفتمین روز از دهه مبارک فجر درآستانه اشرفیه

در هفتمین روز از سی هشتمین بهار آزادی آستانه اشرفیه شاهد چندین پروژه در این شهرستان بود.

به گزارش خبرنگار جلال شرق ، پیش از ظهر امروز با حضور مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر ، فرماندار وجمعی از مسئولین یک واحد اقامتی و مهمانپذیردر آستانه اشرفیه به بهره برداری رسمی رسید.

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان آستانه اشرفیه را مقصد گردشگری مذهبی و کریدور جنوب به شرق گیلان نام برد که باید هر روز شاهد پروژه های گردشگری در آستانه و کیاشهر باشیم .

علیزاده جایگاه و منزلت مذهبی آستانه را به واسطه حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف ،دریا و تالاب واقع در کیاشهر قابل توجه و ارزشمند دانست و گفت: احداث زایر سراها ، ساماندهی سفید رود ، طرح و برنامه ریزی کردن برای سواحل این شهرستان و استفاده از پتانسیل صنایع دستی به ویژه مروار بافی می تواند این شهرستان را به جایی که استحقاق آن را دارد برساند.

در این مراسم فرماندار آستانه اشرفیه نیز با توجه به موقعیت گردشگری مذهبی آستانه اشرفیه گفت: با برنامه ریزی هایی که انجام خواهد گرفت و با پتانسیل هایی که این شهرستان داراست امیدواریم مردم این شهرستان از در آمدهای خوبی در بخش گردشگری برخوردار شوند.

رحیم حیدری افزود : با توجه به گشایشی که در بخش هستهای ایجاد شده است امیدواریم روزهای خوبی را برای ملت ایران در تمام ابعاد زندگی اجتماعی و معیشتی داشته باشیم .

مهمانپذیر برومند دارای سفره خانه سنتی ، رستوران و واحد اقامتی است که در چهار طبقه احداث و راه اندازی شده است.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است