سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۳:۱۷
آخرین اخبار
28 مرداد 1394 ، ساعت 20:28 785 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1780

انهدام و دستگیری باند سارقین به عنف در لاهیجان

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان لاهیجان اعلام کرد: با تلاش کار آگاهان آگاهی شهرستان لاهیجان باند ۴ نفره سارقان به عنف منهدم شد .
به گزارش جلال شرق ، سرهنگ محمود قاسمی عصر امروز با بیان این خبر گفت : در پی وقوع سرقت یک دستگاه خودرو با توسل به زور و تهدید چاقو در شهرستان لنگرود با توجه به حساسیت موضوع و اعلام قرارگاه مبارزه با سرقت استان مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان لاهیجان قرار گرفت .
وی اظهار کرد : کار آگاهان با استفاده از اقدامات اطلاعاتی پلیسی و به کار گیری منابع مخبرین سرانجام مخفیگاه سارقین زورگیر را در یکی از روستاهای اطراف لاهیجان شناسایی و در یک عملیات موفقیت آمیز با هماهنگی مقام قضایی که سه نفر مرد و یک نفر زن را در منزل استیجاری دستگیر کردند .
سرهنگ قاسمی تصریح کرد : متهمان در تحقیقات اولیه به دو فقره سرقت خودرو در شهرستانهای لاهیجان و لنگرود به زور تهدید و چاقو یک فقره سرقت موتور سیکلت و دو فقره سرقت منزل در خشکبیجار و چمخاله لنگرود اعتراف داشته اند که همچنان بازجویی از آنان جهت محتمل بودن اعترافات بیشتر ادامه دارد .
فرماندهی انتظامی لاهیجان با اشاره به اینکه متهمان پس از بازسازی تمامی صحنه های سرقت و تکمیل پرونده به دادسرا جملگی با قرار وثیقه به میزان یک میلیارد تومان روانه زندان شدند افزود:تحقیقات از آنان جهت کشف سرقت های دیگر ادامه دارد .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است