یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۴۱
آخرین اخبار
22 آبان 1398 ، ساعت 18:17 460 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56058
معاون سیاسی فرمانداری آستانه اشرفیه ؛

ایجاد نشاط اجتماعی باعث کاهش ناهنجاری های جامعه می شود.

معاون سیاسی فرمانداری آستانه اشرفیه در نشست کمیته فرهنگی و اجتماعی این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری گفت: ایجاد نشاط اجتماعی ، باعث کاهش ناهنجاری های جامعه می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، اسماعیل درویش یکی از راه های جلوگیری از آسیب ها ی اجتماعی را مانوس شدن انسان با کتاب برشمرد و اظهارکرد : دلیل بسیاری از معضلات اجتماعی ما که ریشه در فقر فرهنگی و اقتصادی دارد این است که برنامه ریزی درستی در امور جامعه نداریم
وی عدم مسئولیت پذیری بعضی از مدیران ، سیاه کردن کاغذ و گزارش به مافوق را از دیگر آسیب های امروزه برشمرد و افزود : هرکسی که مسئولیتی را در جامعه می پذیرد در قبال مردم باید پاسخگو باشد و باید رفتارهای وی برگرفته از تعهد و مسئولیت وی باشد .
درویش اعتیاد را یکی معضلات و درد بی درمان جامعه برشمرد و گفت: برای رفع معضل اعتیاد باید همه ما منسجم باشیم و نباید به صورت جزیزه ای عمل کنیم .

معاون فرماندار آستانه اشرفیه با تاکید بر این نکته که اگر می خواهیم ناهنجاری اجتماعی را بگیریم باید نشاط اجتماعی را تزریق کنیم به مقوله شهرنشینی و حقوق شهروندی اشاره کرد و افزود : زمانی که ما به قواعد جامعه احترام بگذاریم و رفتار هلی خود را درست کنیم آن گاه می توانیم فرهنگ درستی را هم داشته باشیم .
وی رمز موفقیت جامعه را برنامه ریزی و احترام به قانون برشمرد و ضمن اشاره به مقوله پسماند سراوان اظهار کرد : امروز رفتار و تعارض ما با طبیعت ، ترافیک شهری ناشی ازعدم احترام به جامعه ، طبیعت وحقوق دیگران است
.درویش کمرنگ کردن باورهای دینی را از اهداف دشمن در تهاجم فرهنگی عنوان کرد و اذعان کرد : الفت با نماز می تواند باوری های ما تقویت و سبک شمردن نماز مقدمه ضعف ایمان و لغزش ها در جامعه است.
در این نشست رمضانی معاون دانشگاه آزاد ، سرکار خانم قاسمی رئیس اداره ورزش و جوانان ، کمیل پرناک رئیس اداره هلال احمر ، هادی قیاسی رئیس اداره بهزیستی و… در باره موضوعات مختلف ابعاد فرهنگ یشهر و اقدامات انجام شده مطالبی را بیان کردند

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است