یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۵۶
آخرین اخبار
29 مرداد 1394 ، ساعت 10:52 708 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1791
فرماندار آستانه اشرفیه:

ایده پردازی نو و عمل گرا باعث پیشبرد پروژه های راهبردی می شود

 

 

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست هم اندیشی با هدف بررسی و شناخت بیشتر وضع موجود، وضع مطلوب و راهکارهای توسعه شهری گفت: ایده پردازی نو و عمل گرا باعث پیشبرد پروژه های راهبردی می شود

به گزارش جلال شرق، حسین اسماعیلیان صبح امروز در این نشست که با حضور رییس مرکز آموزش مدیریت دولتی کشور و سرمایه گذار بخش خصوصی سخن میگفت اظهار کرد: ایده پردازی در زمینه رشد و توسعه شهرستان هر اندازه نو و علمی باشد می تواند سبب پیشبرد پروژه های  نیمه تمام و راهبردی شهرستان شود.

فرماندار آستانه اشرفیه به تبیین اولویت های سرمایه گذاری شهرستان با محوریت توسعه شهری پرداختند و افزود:  ظرفیت های موجود شهرستان از جمله  نوار ساحلی   بندر کیاشهر فرصت بسیار کم نظیری برای جذب سرمایه گذاری در شهرستان می باشد.

IMG_1869

اسماعیلیان تصریح کرد: هر گونه  پیشرفت در چشم انداز سند توسعه شهری را نتیجه هم افزایی اندیشه های سیاسی با رویکرد ملی است.

رییس مرکز آموزش مدیریت دولتی کشور نیز در این نشست ضمن اشاره به جاذبه های مذهبی و گردشکری شهرستان آستانه اشرفیه، تشکیل شورای سیاست گذاری متشکل از نخبه های برجسته استانی، افراد فعال در حوزه گردشگری و سرمایه گذاری به منظور تنظیم سند راهبردی توسعه شهرستان دانستند.

دکتر ملک اخلاق افزودند: سیاست دولت طراحی سند توسعه راهبردی از طریق به کارگیری نظرات افراد دارای ایده و شناخت همان منطقه می باشد.

ایشان در این راستا تحلیل زیر بنایی ، تحلیل تولیدی و تحلیل اجتماعی را زمینه ساز پیشرفت سند توسعه شهرستان بیان نمودند و خواستار همت و تلاشی گروهی به منظور رسیدن به این مهم گردیدند.

IMG_1854

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است