چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۵:۴۱
آخرین اخبار
8 بهمن 1394 ، ساعت 16:57 652 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9594
رئیس اداره راه و شهرسازی آستانه اشرفیه خبر داد:

بازگشایی راه‌های روستایی در آستانه اشرفیه

پس از بارش برف در نقاط مختلف گیلان که از شب گذشته   از شدت آن کاسته شده است  بستر برای فعالیت بیشتر دستگاه‌های خدمات‌رسان فراهم شده است.

به گزارش جلال شرق ، رئیس اداره راه و شهرسازی آستانه اشرفیه با اشاره به اینکه گروه‌های راهداری این شهرستان  از آغاز ریزش برف  در حال بازگشایی مسیرهای اصلی و فرعی  این شهرستان هستند، گفت: ارتفاع برف در آستانه اشرفیه  به ۷۰سانتی‌متر رسیده است.

فرهاد دلدار از بازگشایی مسیرهای ششگانه اصلی، فرعی و روستایی توسط گروه‌های راهداری در آستانه اشرفیه خبر داد و افزود: علاوه بر راه های اصلی ،راه‌های اصلی روستایی به طور کامل بازگشایی شده است .

وی با بیان اینکه تردد در جاده‌ها ی روستایی  امکانپذیر شده است، تصریح کرد: برف‌روبی راه‌های اصلی منتهی به شهر و خروجی محورهای  «لاهیجان ـ آستانه‌اشرفیه» «آستانه اشرفیه به بندر کیاشهر » « آستانه اشرفیه به لشت نشا» « آستانه اشرفیه به رودبنه » « رودبنه به انبارسر » « کیاشهر به چاف » اولویت بازگشایی محورهای مواصلاتی اصلی ما بوده  است.

این مسئول راه‌های اصلی و فرعی آستانه اشرفیه را باز اعلام کرد و یادآور شد: بیشتر محور های روستایی با همکاری بخشداران و دهیاران و با امکانات موجود باز گشایی شده است و محور های فرعی روستایی نیز هم چنان ادامه دارد. .

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است