دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۳:۲۳
آخرین اخبار
16 بهمن 1394 ، ساعت 21:10 824 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10048
رحیم حیدری فرماندار آستانه‌اشرفیه در حلسه شورای اداری بندر کیاشهر :

باید زمینه‌ی لازم، برای انتخابات خوب فراهم آوریم/مردم ما، مردم بسیار خوبی هستند و ما باید ظرفیت خودمان را به‌اندازه مردم بالا ببریم.

فرماندار آستانه‌اشرفیه در جلسه شورای اداری بخش بندر کیاشهر گفت: ما باید زمینه لازم برای یک انتخابات خوب فراهم آوریم.
به گزارش جلال شرق، رحیم حیدری بابیان اینکه ما مجموعه اعضای حاضر اعم از شورا و دهیار نباید خود را درگیر سیاست و سیاست زدگی بکنیم افزود: مردم برحسب رفتار ما به صحنه می‌آیند زیرا درواقع ما مجری و داوران انتخابات هستیم.
وی با تأکید این نکته که حوزه‌های محل کار خود را سیاسی نکنید و زمینه پرشور حضور مردم را فراهم‌سازید تصریح کرد: همه به نماینده منتخب خود که از سوی مردم برگزیده می‌شود کمک کنیم تا توفیق بیشتری به دست آورد.
نماینده عالی دولت خاطرنشان کرد: همه دهیاران و روسای شوراهای اسلامی درواقع یک بخشدار، یک نماینده و یک فرماندار هستند و باید هر کس به‌تناسب شأن و جایگاه خود آن‌طور که شایسته است برای برآوردن خواسته‌های مردم تلاش کند.

IMG_1262
وی میزان رفتار عملکرد مسئولین دولت تدبیر و امید را معیار صداقت نام برد و ادامه داد: ما هیچ‌گاه وعده مصوباتی را نمی‌دهیم که اجرا نشود.
حیدری با اظهار امیدواری از دست آورد های دولت در عرصه سیاست خارجی تصریح کرد: با رهنمودهای مقام معظم رهبری و درایت دولت روحانی برای برون‌رفت از رکود اقتصادی و فرایند پسا برجام آینده خوبی برای کشور خواهیم داشت.
فرماندار آستانه‌اشرفیه با کنایه به عقد قرارداد خرید هواپیمای ایرباس از کشور فرانسه گفت: اگر حوزه ناوگان هوایی ما که هواپیماهایی با عمر بالای بیست سال دارند نوسازی گردد و مردم ما در امنیت پرواز هوایی باشند جای تحسین دارد یا جای توبیخ و تنبیه؟!
وی بابیان اینکه باید در نشست‌های کارشناسی باهم نشینی و هم‌اندیشی بتوانیم مشکلات متعدد را حل‌وفصل کنیم افزود: باید از مدیران اجرایی برنامه بخواهید و با تدوین و هم‌نشینی با آنان پس از مدتی گزارش کاری به مردم ارائه دهید.
فرماندار آستانه‌اشرفیه با طرح این موضوع که ما می‌خواهیم مردم ما از وضعیت خوبی برخوردار باشند یادآور شد: مردم ما، مردم بسیار خوبی هستند و ما باید ظرفیت خودمان را به‌اندازه مردم بالا ببریم.
در نشست شورای اداری نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر طی سخنان کوتاهی از مجموعه دهیاران و شوراهای اسلامی که در طی سالهای نمایندگی‌اش به مکم مردم آمده‌اند تقدیر و تشکر کرد.
محمدحسین قربانی افزود: بااراده‌ای که در فرماندار جدید شهرستان سراغ دارم امیدوارم که پیشرفت خوبی در حوزه‌های عمرانی شهر و روستا به وجود آید.
در ابتدای جلسه شورای اداری بخشدار بندر کیاشهر به سابقه تاریخی بندر کیاشهر اشاره کرد و گفت: بندر کیاشهر از پر سابقه ترین شهرهای است که بیش از یک قرن سابقه در کارنامه خود دارد.

IMG_1254
قربان خوشحال افزود: بندر کیاشهر با وسعت ۱۷۰ کیلومتر ۳۷ کیلومتر ساحل مرزی از ۴ جهت ارتباط با شرق و جنوب گیلان یکی از پرترافیک‌ترین شهرهای ساحلی ماست.
وی بابیان اینکه ما می‌توانیم با توجه به حوزه گردشگری و توریسم اشتغال ایجاد کنیم افزود: در دهه فجر ۳۰ پروژه به ارزش اقتصادی ۳۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد که ۷ پروژه گازرسانی و آب‌رسانی به ۶ روستا از مهم‌ترین آن‌هاست.
خوشحال تعداد صندوق‌های انتخاباتی بخش بندر کیاشهر را ۴۶ صندوق با ۵۶۰ نفر عوامل اجرایی نام برد و تصریح کرد: مردم کیاشهر بافرهنگ عالی و با کمترین توقع برای بالندگی بندر کیاشهر پای صندوق‌های رأی حضور پررنگ خواهند داشت.
در ادامه این جلسه چند نفر از دهیاران درباره ترمیم شبکه فرسوده برق، تعمیر پمپاژهای در بخش کشاورزی، عدم همکاری دوایر آب شرق، لانینگ امیر کیاسر، سالکده و گورابجوار، اقدام برای لایروبی انهار و … مطالبی را بیان کردند.
IMG_1248 IMG_1249 IMG_1261 IMG_1267 IMG_1276 IMG_1277 IMG_1279 IMG_1293 IMG_1299 IMG_1308 IMG_1314

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است