چهارشنبه, ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۰:۲۲
آخرین اخبار
16 آبان 1394 ، ساعت 13:38 1,700 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6121
معاونت توسعه و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

بخش I.C.U بیمارستان کوثر طی دو ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

قائم مقام رئیس  دانشگاه علوم پزشکی از راه‌اندازی بخش I.C.Uبیمارستان کوثر طی دو ماه آینده خبر داد.
به گزارش جلال شرق ، محمدتقی آشوبی پس از نشست ریاست علوم پزشکی دانشگاه گیلان با مدیران و ریاست مراکز درمانی و بهداشتی آستانه‌اشرفیه در بیمارستان کوثر که محمدحسین قربانی عضو هیئت‌رئیسه و سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نیز حضور داشت در گفتگوی با خبرنگار ما گفت: دو بحث مطالبات اضافه‌کار پرسنلی اعم از جامعه پرستاری و پزشکان و بحث کارانه همکاران بسیار خوب ما مطرح که با دریافت مطالبات بیمه‌ای پرداختی هارا انجام خواهیم داد.
وی با توجه به بحث I.C.Uبیمارستان کوثر و روند کند پیشرفت فیزیکی آن اظهار کرد: در این جلسه مصوب شد که پیمان‌کار حداکثر طی دو ماه آینده آن را تحویل علوم پزشکی گیلان دهد و ما شاهد افتتاح پروژه باشیم .
آشوبی به عدم اجرایی احداث مرکز بهداشتی درمانی شماره‌ی یک آستانه‌اشرفیه اشاره کرد و با توجه به اقدامات انجام‌گرفته در بخش فنی افزود : در این جلسه تصریح شد با توجه به اعتباری که در حد ۷۰۰ میلیون تومان دریافت شده است اجرای مناقصه حداکثر کار تخریب و بازسازی و مناقصه آن به اتمام برسد.
قائم مقام رئیس  دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مشکلات درمانگاه مرکز شبانه‌روزی کیاشهر اشاره کرد و یادآور شد : با بررسی که انجام‌گرفته است بحث تقویت نیرو ، امکانات و تجهیزات بیشتر باید در اختیار این درمانگاه قرار گیرد تا این مرکز بتواند کارهای اورژانسی را انجام دهد .
آشوبی تأکید کرد : برای ارجاع بیماران بندر کیاشهر به مراکز تخصصی بیمارستان و رشت ، استقرار آمبولانس در این درمانگاه ضروری است تا بتوانیم سرویس بهتری را به بیماران بخش بندر کیاشهر ارائه بدهیم .
وی بیشترین مشکل دانشگاه علوم پزشکی را عدم دریافت مطالبات بیمه‌ای در سروقت عنوان کرد و افزود : ما الآن چیزی حدود ۶ ماه از سال مطالبات بیمه‌ای را به بیمه‌های تأمین اجتماعی ، نیروی‌های مسلح و بیمه‌ی سلامت تحویل دادیم و به علت مشکلات مالی که دارند نتوانستند آن هارا پرداخت بکنند.
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بابیان اینکه عدم مطالبات بیمه‌ای ما را با مشکل مواجه کرده است ادامه داد: پرداخت مطالبات پرسنلی ، دارو ، غذا و بحث تجهیزات برق ، آب و همه آن‌ها را باید بر اساس درآمد اساسی پرداخت کنیم که انشا الله با دریافت مطالبات بیمه‌ای بتوانیم پرداختی هارا سروقت انجام دهیم .

IMG_0463 IMG_0438 IMG_0451 IMG_0399 IMG_0428 IMG_0403

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است