چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۴۱
آخرین اخبار
1 تیر 1395 ، ساعت 20:05 1,575 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :16534
در مورد کی‌روش تکرار می‌کنم؛ من در محیط متفاوتی تربیت شده‌ام

برانکو: وقتی نام پروین و کریمی می‌آید، همه باید خبردار بایستند/ رضائیان به کمیته انضباطی می‌رود

۴سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی نام پروین، کریمی و خداداد می‌آید، همه باید خبردار بایستند.

به گزار ش جلال شرق ، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین تیم پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: از کار بازیکنان راضی ام شرایط خوبی برای کار داریم. آنچه مهم است اینکه شرایط را برای بازیکنان برای کار فراهم کنیم و بتوانیم مقابل این همه هوادار پرشور که برای حمایت از ما آمدند خوب تمرین کنیم. آنها نشان می‌دهند که بهترین هوادار هستند و باید بدانند که طاهری مدیریت باشگاه و من تلاش می‌کنیم که تیمی بهتر تشکیل بدهیم و همیشه همه چیز دلخواه نیست.

وی ادامه داد: نورالهی از مچ پا دیروز مصدوم شد و امیری هم دیروز و امروز مرخصی است چون تب داشت. اطلاع پیدا کردم که گلوج قراردادش را با باشگاه امضا کرده است.

برانکو در مورد وضعیت رامین رضائیان گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی برای رضائیان رخ داده است که در تمرین تیم ما شرکت نمی‌کند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه با رضائیان برخورد خواهد شد یا نه گفت: بله،رضائیان را به کمیته انضباطی باشگاه معرفی می‌کنیم. تا جایی که من می‌دانم او بازیکن ماست و نمی‌دانم چرا سر تمرین نمی‌آید. مدت قراردادش را از باشگاه بپرسید اما او بازیکن تیم ماست.

برانکو در مورد اینکه کی‌روش خواستار عذرخواهی او شده است گفت: من دیروز حرفم را زدم. در محیط متفاوتی تربیت شدم و محیطی که به دیگران احترام می‌گذارد و پر از عشق و تحمل است و به چنین مسایلی جواب نمی‌دهم. خودم را مشغول دیگران نمی‌کنم و مشغول کار خودم هستم.

وی ادامه داد: من تربیت شده‌ام که حرفه‌ای کار کنم و اینجا برای کار هستم و به همین خاطر هم پول می‌گیرم و تمام تمرکزم روی باشگاهم است و تلاش می‌کنم سطح باشگاه بالا بیاید و به ساماندهی زیر ساخت‌های باشگاه کمک کنم و به تیمی که این همه هوادار دارد کمک کنم .

وی در مورد اختلافش با کی‌روش و از بین رفتن تعامل بین پرسپولیس و تیم ملی می شود گفت: من پاسخم را دادم.

برانکو در مورد احتمال بازگشت مهرداد کفشگری به پرسپولیس گفت: اولین بار است که این مساله را می شنوم و مهرداد بازیکن خوبی است بدشانسی اوست که کمال کامیابی‌نیا در پست اوست و نورالهی هم ملی پوش بود و به همین دلیل تعداد بازی‌هایش در تیم ما کمتر بود. باید این مساله را بررسی کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد نداشتن مهاجم گفت: وحید امیری را در این پُست داریم. او در نفت در خط حمله بود و در جناح چپ هم بازی می‌کرد. عالیشاه هم دومین مهاجم ماست.

برانکو در مورد جذب ستاره‌ای دیگر گفت: اگر خوب سوال‌تان را متوجه شده باشم یعنی اینکه سید جلال حسینی و وحید امیری، ساسان انصاری بازیکنان بدی هستند؟

وی در مورد اینکه پرسپولیس قرار بود کنعانی زادگان و رضایی را جذب کند گفت: آنها محیط دیگری را انتخاب کردند و حالا باید بنشینیم و گریه کنیم؟!

برانکو در مورد جذب مهاجم گفت: خرید مهاجم ساده نیست و تلاش می‌کنیم مهاجمی با کیفیت بخریم.اگر تشخیص بدهیم بازیکنی با کیفیت است خریداری می‌کنیم. قبل از هرچیز باید بازیکن دفاعی بگیریم.

وی در مورد مدافع جدید پرسپولیس گفت: می‌دانم او  در لیگ قهرمانان آسیا و مولداوی بازی کرده است و بازیکنی است که برای قهرمانی آموزش داده شده است و در دو پست می‌تواند بازی کند هم در دفاع وسط و هم در دفاع چپ.

وی در مورد اینکه با حضور این بازیکن جذب ماریچ منتفی است گفت: نه، ماریچ هنوز شانس دارد.

برانکو در مورد اظهارات خداداد عزیزی و اینکه حق را به او داده گفت: آقای خداداد و علی کریمی و علی پروین این حرف‌ها را زده‌اند و هنوز گل خداداد به استرالیا در ذهنم هست. وقتی اسم علی پروین و علی کریمی می آید همه باید خبردار بابیستند چون بازیکنان و مربیان بزرگی هستند. در مورد علی پروین اصلا نباید حرفی بزنیم.

سرمربی پرسپولیس افزود: تعداد بازیکنان دفاعی را باید کم کنیم./فارس

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است