چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۰:۴۵
آخرین اخبار
17 بهمن 1394 ، ساعت 19:57 846 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10084

بهره برداری از چند پروژه عمرانی در کیاشهر

به گزارش خبرنگار جلال شرق ، در ششمین روز از دهه مبارک فجر همزمان با بهره برداری از ۱۲ پروژه گازرسانی به روستاهای شهرستان آستانه اشرفیه کلنگ عملیات احداث ساختمان دهداری دهستان دهکا با حضور فرماندار و نماینده مردم آستانه اشرفیه بر زمین زده شد .

ساختمان دهداری دهستان دهکا در زمینی به مساحت ۶۰۰ مترمربع و با زیربنای ۳۱۶ متر مربع در دوطبقه احداث می شود که طبقه ی دوم آن به کتاب خانه ی مرکزی این دهستان اختصاص دارد .

هزینه ی اجرای این پروژه ۱۵۰ میلیون تومان می باشد که هنوز ردیفی از بودجه ی مالی برای آن اختصاص نیافته است .

همچنین پایگاه مقاومت الزهرا  بسیج ولایت فقیه بخش خواهران دستک طی مراسمی در روستای دستک مورد بهره برداری قرار گرفت .

IMG_1950

فرمانده سپاه پاسداران در مراسم بهره برداری از پایگاه مقاومت الزهرا دستک گفت : بسیج از نسل مردم است که با کمک مردم کارها بهتر پیش می رود .

سرهنگ پاسدار حسن فیضیان افزود : هرگاه به ظرفیت مردم تکیه کردیم به موفقیت های بهتری دست یافتیم .

پایگاه مقاومت الزهرا با زیر بنای ۵۰ مترمربع و با هزینه ۳۵ میلیون تومان ساخته شده است که دارای ۲ اطاق ، سرویس بهداشتی و یک سالن می باشد .

همچنین بهره برداری همزمان از ۱۰ پروژه ی برق رسانی به بخش بندر کیاشهر با اعتباری بالغ بر ۸۷۳ میلیون تومان در روستای دشمن کرده به بهره برداری رسید .

لازم به یادآوری است گازرسانی به ۱۲ روستای آستانه اشرفیه بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان هزینه  در بر داشته است که بااستفاده از بند ق تبصره ی ۲۲ ماده ی ۸۰ با ورود بخش خصوصی ساخته شده است و در اجرای آن ۲۵ هزار نفر  از نعمت گاز برخوردار شدند .

 

IMG_1903 IMG_1933

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است