دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۱:۳۲
آخرین اخبار
14 بهمن 1394 ، ساعت 18:21 1,964 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9875

بهره برداری از ۴ پروژه طرح هادی روستایی آستانه‌اشرفیه

در سومین روز از دهه مبارک فجر بهره‌برداری از ۴ پروژه طرح هادی روستاهای پوشل، کشل آزاد سرا، گوهردان و سوخته کوه از توابع بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه به بهره‌برداری رسید.
به گزارش خبرنگار جلال شرق، فرماندار آستانه‌اشرفیه در مراسم بهره‌برداری از بلوار و میدان روستای پوشل این شهرستان گفت: بنیاد مسکن از نهادهای است که امکانات نظام را به دورترین نقاط ایران برده است.
رحیم حیدری به تحریم‌های ظالمانه کشورهای استکباری علیه ملت ایران اشاره کرد و افزود: دلسوزی متولیان نظام جمهوری اسلامی و تلاش‌های بنیاد مسکن و همکاری مردم باعث شد که طرح‌های هادی با موفقیت در روستاها انجام گیرد.
نماینده مردم آستانه‌اشرفیه نیز در مراسم افتتاح گفت: اگر روستایی نمونه بخواهیم معرفی کنیم که مردم، دهیار و شورا وحدت کامل دارند باید از روستای پوشل نام ببریم.
محمدحسین قربانی بابیان اینکه اگر همدلی و وحدت بین مردم و شورا نبود پیشرفت در این روستا حاصل نمی‌شد افزود: ما در کنار مسئولین در خدمت مردم هستیم و از افتخارات نظام است که آبادانی را به روستاها ببریم.
وی شرایط حاکم بر جامعه و تحولاتی که در عرصه سیاسی از سوی دولت تدبیر و امید به وجود آمده است اظهار امیدواری کرد که آبادانی را در تمامی روستاها داشته باشیم.
طرح هادی روستایی پوشل با تخصیص اعتبار ۱۴۵ میلیون تومانی در بخش دیوارکشی، تعریض جاده، جدول‌گذاری، پیاده‌روسازی، میدان و بلوار و نصب چراغ به طول ۷۰ متر به پایان رسیده است.

IMG_0872 IMG_0876 IMG_0879 IMG_0881 IMG_0886 IMG_0889

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است