دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۲:۰۳
آخرین اخبار
1 اسفند 1394 ، ساعت 17:29 1,960 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10891
فرماندهی سپاه پاسدارن ناحیه آستانه اشرفیه:

تاثیرات فرهنگی راهیان نور در نسل جوان ما، بسیار ارزشمند است .

فرماندهی سپاه پاسدارن ناحیه آستانه اشرفیه در ستاد یادواره ۴۲۲شهید این شهرستان گفت : تاثیرات اعزام کاروان راهیان نور در نسل های جوان ما بسیار ارزشمند است .
به گزارش جلال شرق : سرهنگ پاسدار حسن فیضیان اظهار کرد : راهیان  نور فرصت بسیار خوبی است که دانش آموزان ما با نماد ایثار و حماسه ۸سال دفاع مقدس آشنا شوند .
وی با بیان اینکه برگزاری یادوارهای شهدا نسل آینده مارا با ویژگی های شهدا آشنا می کند افزود : یادواره شهدا ؛  مسیر و آرمان های شهدا ی انقلاب سلامی را پیوسته به نسل سوم و چهارانتقال و راه و آرمانهای آنها را زنده نگه می دارد .
فیضیان به اشاره به این که ما در یادواره شهدا ،  شاخص های برجسته شهدا را برای  جوانان مان بازگو می کنیم خاطرنشان کرد:  در  یادواره شهدا ،  نسل های سوم و چهارم با ایثار ،ازخودگذشتگی و رشادت فرزندان این آب و خاک آشنا می شوند. .
فرمانده ی سپاه پاسدارن ناحیه آستانه اشرفیه تصریح کرد:  خداوند همواره آوازه شهدا را برقرار و نامدار خواهد کرد زیرا آنان پر آوازگی خود را در  راه گمنامی جستجو کرده اند.

IMG_5011
فرماندار آستانه اشرفیه نیز در این نشست با بیان اینکه فرهنگ شهدا باید به نسل های دهه سوم و چهارم نقلاب انتقال داده شود گفت: شهدا با رشادت ها و ایثار گری های خود بهترین جوانان این کشور بودند که جان خویش را نثار کردند .
رحیم حیدری به اهمیت اعزام کاوران راهیان نور اشاره کرد و افزود : با اعزام دانش آموزان به جبهه ها حق علیه باطل به آن ها نشان داده می شود که رزمندگان در چه فضایی مبارزه کردند تا انقلاب ،نظام و ارزش های آنها پا برجا بماند .

در ادامه بخشدار مرکزی استانه اشرفیه درباره مصوبات جلسه نخست یادواره ۴۲۲ شهید آستانه اشرفیه و شرح وظایف هریک از ادارات و نهادها در برپایی این یادواره در ۱۳ اسفند ماه گزارشی را ارائه داد.
لازم به یادآوری است کاروان راهیان نور دانش آموزی روز یکشنبه ساعت ۱۳در قالب ۸ اتوبوس و ۳۸۰نفر عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور خواهند شد .

IMG_4965 IMG_4982 IMG_4984 IMG_5000 IMG_5014IMG_4968

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است