سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۳:۴۰
آخرین اخبار
13 تیر 1395 ، ساعت 15:55 1,545 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :17272

تاکید فرماندار آستانه اشرفیه در تسریع صدور اسناد روستایی

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست اعضای کمیته بررسی و صدور اسناد روستایی بر حل مشکلات مربوط به اسناد روستاییان و صدور آنان تاکید کرد.

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری در گفتگو با جلال شرق با بیان اینکه سند روستایی در و.اقع ارزش روستائیان است گفت: اگر اسناد برای روستائیان فراهم شود احساس آرامش و امنیت داشته و سو استفاده از املاک روستایی هم به حداقل می رسد.

وی افزود : با توجه به مشکلاتی که در روستاها وجود داشت  طی این نشست که روسای ادارات بنیاد مسکن ، جنگلبانی و آبخیزداری ، جهاد کشاورزی ، بخشداران مرکزی و بندر کیاشهر و رئیس اداره ثبت و اسناد و املاک حضور داشتند مشکلات فرا روی عدم صدور اسناد روستایی مورد بررسی وآسیب شناسی  قرار گرفت .

فرماندار آستانه اشرفیه تصریح کرد : در این نشست مقررشد که تقسیم کار  هریک از ادارات مربوطه طی یک ماه آینده معلوم و در سه ماه آینده نیز اسناد روستائیان صادر و مشکلات مربوط به اسناد شناسایی و رفع گردد.

حیدری اظهار کرد : تاکنون از سوی بنیاد مسکن ۱۲۰۰ پرونده به اداره ثیت و اسنادو املاک  این شهرستان  ارجاع شده که طی سه ماه گذشته فقط ۱۷۵سند تک برگی صادر شده است.

بر اساس گزارش جلال شرق در سال گذشته ۷۴۵ سند تک برگی برای روستائیان این شهرستان صادر شده است که از لحاظ کمی این شهرستان رتبه سوم شهرهای استان گیلان را داراست.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است