سه شنبه, ۸ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۲:۱۲
آخرین اخبار
6 بهمن 1394 ، ساعت 18:13 2,246 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9500
فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست با اصحاب رسانه :

تغییر مدیران راحت‌ترین کار است ولی بهترین کار نیست.

فرماندار آستانه‌اشرفیه عصر امروز در نشست با رسانه‌های این شهرستان گفت: تغییر مدیران راحت‌ترین کار است ولی بهترین کار نیست.
به گزارش جلال شرق، رحیم حیدری بابیان این‌که اگر فردی را به‌جای یک مدیر توانمند به کارگرفته شود و کار آیی لازم را که باید نظام از مدیریتش بهره‌مند گردد برخوردار نباشد درواقع در ارائه خدمت‌رسانی به مردم دچار چالش شده و نظام و مردم از این میدیر منتفع نمی گردند
وی تصریح کرد: سیاست‌های ما نباید در اجرای کار خدمات‌رسانی به مردم اخلال به وجود بیاورد و باید یک همگرایی برای منافع شهرستان در بین سطوح مختلف مدیران به وجود آید.
وی بابیان این‌که موفقیت در هر کاری نیازمند ابزار است خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم با استفاده از ظرفیت‌های توانمندی که ازلحاظ نیروی انسانی در این شهرستان وجود دارد بهترین استفاده را داشته باشیم.

IMG_9548
فرماندار آستانه‌اشرفیه تأکید کرد : باید فضای مناسب برای سرمایه‌گذاری در شهرستان فراهم سازیم ودر نظر داریم طی یک ماه آینده ، با ایجاد کار گروه ای بسته‌های سرمایه‌گذاری را در این شهرستان تعریف و در صورت نیاز در اختیار سرمایه‌گذار قرار دهیم.
حیدری به افتتاح پروژه‌ها در دهه‌ی فجر امسال اشاره کرد و گفت: در این شهرستان ۸۱ پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۵۴ میلیارد تومان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد که نسبت به سال گذشته ازلحاظ ریالی ۳۲% و ازلحاظ تعداد پروژه ۱۱% افزایش دارد.
نماینده عالی دولت در شهرستان، اجرای طرح‌های هادی روستایی ، استخر پرورش ماهی، راه‌اندازی کارخانه‌ی ظروف پلاستیکی، دفع آب‌های سطحی، تقویت شبکه‌ی برق و روشنایی معابر، گازرسانی، آب‌رسانی و آسفالت روستایی را از مهم‌ترین پروژه‌های دهه‌ی فجر امسال نام برد که به بهره‌برداری می‌رسد.
در این نشست هر یک از خبرنگاران رسانه‌ها درباره‌ی عدم ارتباط مستمر مدیران با خبرنگاران، عدم نبود روابط عمومی فعال در سطح ادارات، نبود یک فضای فرهنگی منسجم در شهرستان، نگاه گزینشی به کار بعضی از رسانه‌ها، فقدان پل ارتباطی بین ادارات و خبرنگاران و عدم یک محور وحدت در شهرستان مطالبی را بیان کردند.

IMG_9528 IMG_9530 IMG_9531 IMG_9553 IMG_9572 IMG_9592

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است