پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۵۳
آخرین اخبار
16 بهمن 1394 ، ساعت 11:49 2,044 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9998
نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر:

توسعه، اشتغال و معیشت دغدغه اصلی خانواده‌های ایرانی است

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در مرکز مهد کودک  بهزیستی بندر کیاشهر گفت: دغدغه اصلی آن‌ها هر خانواده ایرانی موضوع توسعه، اشتغال و معیشت است.
به گزارش خبرنگارجلال شرق ، محمدحسین قربانی بابیان اینکه هر کدام از پارامترهای نام‌برده شده می‌تواند در تربیت اصلی کودکان ما تأثیرگذار باشد اظهار کرد: با توجه به فقر اقتصادی حاکم بر جامعه، هیچ پدر و مادری نمی‌خواهد شرمنده خانواده خود باشد.
وی با اشاره به فرارسیدن دهه مبارک فجر افزود: هر ملت و قومی دارای تاریخی است که بعضی از ایام برای آنان ارزشمند است و دهه مبارک فجر که پیروزی حق بر باطل بود مربوط به یک جریان خاص سیاسی نبود و متعلق به مردم و ملت ایران است که باید گرامی داشته شود.
قربانی بابیان اینکه جامعه امروز با دیروز کاملاً متفاوت است به نوع ارتباط والدین با فرزندان خود اشاره کرد و یادآور شد: پیشرفت علم و فنّاوری و ورود فناوری‌های جدید در زندگی انسان‌ها باعث شده است که فضایی جدید در جامعه به وجود آید و نوع نگاه ما هم باید با شرایط مکان و زمان موازنه برقرار سازد.
نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر تصریح کرد: دولت و مجلس باید دست‌به‌دست هم و در کنار هم باشند تا بتوانند مشکلات جامعه را حل کنند.
وی اشتغال را یک معضل اجتماعی و ملی برشمرد و ادامه داد: علت رکود اقتصادی و فضای بیکاری ناشی از فشارهای اقتصادی و تحریم‌های بین‌المللی بود که باعث شد درآمدها دولت برای حمایت از تولید و اشتغال به تحقق نپیوندد.
قربانی به تعامل دولت تدبیر و امید با دنیا و سیاست وی اشاره کرد و افزود: امیدواریم با نگاه دولت روحانی که یک نگاه روبه‌جلو است و با برقراری قراردادهای بین‌المللی با کشورهای صنعتی و جذب سرمایه‌گذار رونق اقتصادی جامعه دوچندان گردد.
در این نشست ابتدا سرکار خانم محبوبی گزارشی از تنگناهای مالی و مشکلات اداری و کمک خیرین به محل نگه‌داری کودکان بی‌بضاعت ارائه داد و سپس بعضی از اولیای کودکان مسائل و مشکلت خود را مطرح کردند.

۲۰۱۶۰۲۰۳_۱۲۰۱۳۵ ۲۰۱۶۰۲۰۳_۱۲۰۲۰۰

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است