چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۵:۱۰
آخرین اخبار
3 شهریور 1394 ، ساعت 22:14 649 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :2053

توسعه ایمان موجب رشد جامعه می‌شود+ تصاویر

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری بر ضرورت دریافت کلمه‌های نورانی از اهل بیت (ع) تاکید کرد و گفت: توسعه ایمان و باورهای دینی موجب رشد جامعه می‌شود.

به گزارش خبرنگار جلال شرق ، آیت‌الله رضا رمضانی امشب در مراسم شب ولادت امام رضا (ع) در مسجد جامع این شهر با اشاره به اینکه اهل بیت (ع) زبان قرآن هستند اظهار کرد: فهم قرآن نیازمند استفاده از زبان قرآن است.
وی اهل بیت (ع) را مورد سفارش پیامبر اکرم (ص) عنوان کرد و افزود: قرآن کریم در کنار اهل بیت (ع) است و اهل بیت (ع) مفسران واقعی قرآن هستند.

IMG_3806
رمضانی با تاکید بر دریافت کلمه‌های نورانی از اهل بیت (ع)، بیان کرد: توسعه ایمان و باورهای دینی موجب رشد جامعه می‌شود.
رئیس مرکز اسلامی هامبورگ آلمان، خداوند را در راس باور دینی خواند و تصریح کرد: احکام دین کلیشه‌ای نبوده و دارای حقیقت محض است.
وی با بیان اینکه انسان دیندار واقعی ابتدا باید شناخت داشته باشد، گفت: پس از شناخت، باور است و دینداری پس از باور ایجاد می‌شود.

IMG_3818
رمضانی بر شناخت درست از امام (ع) تاکید کرد و گفت: امروز بسیاری از اختلاف‌ها در جوامع اسلامی به دلیل نبود فهم درست از قرآن است.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه امروز برخی در مقابل حق قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: امامت موجب ایجاد آرامش در جامعه بشری می‌شود.
وی، وجود مشکلات در جوامع بشری را به دلیل فاصله گرفتن از امامت دانست و اظهار کرد: اگر انسان در معرض امام قرار گیرد اختلاف در جامعه ایجاد نمی‌شود.

IMG_3836
رمضانی با بیان اینکه اگر مردم زیر سایه امام قرار گیرند جامعه به طرف عدالت حرکت می‌کند، تصریح کرد: ایمان و باورهای انسان باید توسعه پیدا کند و احکام اسلامی برای توسعه ایمان است.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری متذکر شد: اگر خداوند به عنوان حقیقت برتر در جامعه بشری حضور پیدا کند انسان از گرفتاری‌ها دور می‌شود.
وی با تاکید براینکه حقایق باید از زبان دین فهمیده شود، بیان کرد: دین یک قانون خشک نیست بلکه فلسفه دارد و آن نزدیک شدن به خداوند است.

IMG_3815
رمضانی، خواستار تغییر نگاه مسلمانان نسبت به معاد، زکات، خمس، امر به معروف و نهی از منکر شد و گفت: خداوند باید در فکر و جان انسان بزرگ جلوه کند.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دین برای حیات انسان آمده است، اظهار کرد: انسان با ایمان درست زندگی می‌کند.

IMG_3825

هم چنین آیت الله رمضانی باحضور در حرم مطهر سلطان سید جلا الدین اشرف ( ع ) و زیارت آن سید جلیل القدر در آرامگاه آیت الله امینیان حضور یافت و با خواندن فاتحه علو درجات وی را از خداوند منان خواستار شد

IMG_3789 IMG_3796 IMG_3798

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است