چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۳۳
آخرین اخبار
30 بهمن 1394 ، ساعت 17:54 1,833 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10841
فرماندار آستانه اشرفیه در جمع خیرین موسسه صدیقه طاهره ( س ):

توفیق انجام کار سعادت می خواهد و فقط دانستن نیست . رحیم

فرماندار آستانه اشرفیه در جمع خیرین موسسه صدیقه طاهره ( س ) گفت: توفیق انجام کار سعادت می خواهد و فقط دانستن نیست .

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری با بیان اینکه امروز این توفیق نصیب من شده است که در خدمت جمعی از حامیان ایتام باشم اظهار کرد: ویژگی انسان در دو بعد جسمانی و معنوی است است و شما انسانهایی هستید که در تقویت بعد معنوی خود کوشا هستید.

وی با بیان اینکه مردم ما ، مردم خوبی هستند و گاهی توفیق نصیب ما آدمیان می گردد که یک سری کار هایی برای آنان انجام دهیم افزود : ما افتخار می کنیم که جزیی کوچک از مجموعه بزرگ شما باشیم .

فرماندار آستانه اشرفیه تصریح کرد : جو ارزشمندی که در بین شما وجود دارد باید به یک  سازمان مردم نهاد  تبدیل شود ومردم باید این احساس را داشته باشند که به موسسه های خیریه کمک کنند و اگر هم نکردنددر جهت حمایت از این موسسات گام بردارند.

رحیم حیدری خاطر نشان کرد : ما در این شهرستان در تلاش هستیم که کارها را از صرف دولتی خارج کنیم و یک سری کارهای سرمایه گذاری انجام دهیم تا به این مجموعه کمک کنیم .

وی  در پایان اظهار امیدواری کرد که مجموعه خیریه با حمایت دیگر شهروندان گسترش پیداکرده و یک مجموعه بزرگ استانی و کشوری گردد.

در این نشست رئیس  موسسه خیریه صدیقه طاهره ( س) با بیان اینکه ۱۲۲نفر حامی در این مجموعه هسند که ۱۵۸فرزند یتیم و بی سرپرست را نگه داری می کنند افزود : هزینه این موسسه خیریه در ماه بین ۴۵ تا ۷۵ میلیون ریال می باشد.

سید شمس الدین نورحسینی افزود : این موسسه خیریه دارای ۶۳نفر دختر و ۹۵نفر پسر را تحت حمایت خود دارد افزود : ما علاوه بر حمایت از ایتام از ۱۰ در صد بخش های دیگر برای ساخت مسکن نیازمندان و کمک به بیماران صعب العلاج  نیز ارائه خدمات داده ایم .

در این نشست مدیر عامل موسسه خیریه صدیقه طاهره نیز از چگونگی شکل گیری این موسسه مطالبی را بیان کرد و در ادامه افزود : تاکنون به  این موسسه مبلغ ۱میلیارد و ۴۷۸میلیون و ۲۵۰هزار ریال  برای فرزندان بی سرپرست و یتیم هزینه و یا به حساب آنان واریز شده است.

محمد مقتدر شعار افزود : هدف اصلی این موسسه را کمک به فرزندان ایتام نیازمند و ارائه خدمات درمانی ، پزشکی ، اجتماعی و فرهنگی در سطح بین المللی  به فرزندان ایتام نام برد.

وی افزود : این موسسه برخی از تجهیزات پزشکی از قبیل تشک مواج، دستگاه اکسیژن ساز ، ویلچر ، عصا ، واکر ، تخت بستر ، دستگاه بخور ، دستگاه ساکشن وجود دارد که به صورت امانی تا بهبودی بیمار در اختیار آنان قرار می گیرد.

IMG_4929 IMG_4932 IMG_4938 IMG_4939

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است