چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۳:۵۳
آخرین اخبار
24 آبان 1394 ، ساعت 17:56 943 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6402
سردار نقدی:

حوادث اخیر فرانسه نتیجه حمایت زشت امریکا و اروپا از داعش است.

به گزارش جلال شرق ، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری شبستان در حاشیه نشست هفته بسیج در مورد اخیر در فرانسه گفت: رهبر بزرگ انقلاب پیش بینی این حوادث را کرده بود و شاید برخی از این پیش بینی تعجب کنند که چگونه این پیش بینی ها انجام شده است حضرت علی (ع) می‌فرمایند: هر که ظالمی را هدایت کند خدا بر آن ظالم مسلط خواهد بود تمام این حوادث نتیجه حمایت زشتی است که فرانسویها و امریکایی ها و اروپایی ها از داعش داشتند. و راه اندازنده داعش اسراییلیها بودند که به کمک آمریکا و اروپا این اقدامات را انجام داده‌اند. و به هر حال چوب آن را خواهند خورد.

وی ادامه داد: هر چه زودتر این قدرتها برگردند و از اشتباه خود توبه کنند و به دنیا اعلام کنند که خطا بوده است و به طور واقعی نه به شکل سوری وارد جنگ شوند و بهترین راه این است که حمایت خود را از داعش بردارند.

سردار نقدی ادامه داد: اگر امروز اروپا و امریکا دست حمایت خود را از پشت تروریستها بردارند خواهیم دید منطقه آرام می‌شود و مردم منطقه نیز نیازی به حمایت و پشتیبانی آنها ندارند این دخالتهای انهاست که چنین مشکلاتی را در منطقه ایجاد کرده است. ان کسانی که غربیها نام انها را تروریست می دانند و ما انها را نیروهای مقاومت می نامیم در تاریخ زندگی و موجودیت خود هرگز چنین حوادثی که مردم بی گناه را در خیابان رستوران و ورزشگاه و یا اماکن عمومی به قتل برسانند نداشته‌اند هرگز نیروهای مقاومت یک پرونده اینگونه در پرونده های فلسطین و لبنان نمی‌یابیم.

وی ادامه داد: این نیروها که مقاومت عادلانه می کنند غربیها ان را تروریست می نامند در مقابل تمام گروههایی که انها به عنوان آزادیخواه از آن حمایت می کنند تمام پرونده‌شان جنایت است.

وی با اشاره به اقدامات ریگی اظهار کرد: ریگی در زمان خود اتوبوس حامل زن و کودک و پیر و جوان را به قتل رساند و کاری به این نداشت که آنها نقشی در هیچ فعالیتی نداشته‌اند حوادثی که آنها در منطقه انجام می‌دهند یک روز به سر خود آنها می‌آید.

وی اظهار کرد: اتفاقاتی که در فرانسه رخ داد بشار اسد سخن خوبی گفت: که ۵ سال است ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم و ما نیز ۳۶ سال است که با آن مقابله می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم چنین تاخت و تازهایی انجام شود.

وی اظهار کرد: امروز در اطراف ایران پایگاههای جاسوسی آمریکا و اروپا فعالند و تروریست آموزش می‌دهند طبیعی است که این تروریست‌ها یک روز هوس کنند که از خود آنها باج بگیرند.

سردار نقدی تاکید کرد: داعش پیاده نظام اسراییل و آمریکاست چون آمریکا و صهیونیست توان جنگیدن و رزمنده در میدان ندارند مجبور شده‌اند به افراد نادان متوسل شده و آنها را جلو ببرند تا اهداف خود را پیاده کنند و از دل این حوادث جنایات بزرگی در حق مردم منطقه رقم می‌خورد.

وی با بیان اینکه مشوح کردن چهره اسلام از اهداف این قدرتهاست تصریح کرد: امروز با توجه به اقبالی که مردم اروپا و امریکا به اسلام دارند قدرتهای استکباری می خواهند مردم اروپا و آمریکا را از اسلام دور کنند و یک تصویر زشتی از اسلام پیاده کنند تا مردم علاقه ای به گرایش به اسلام نداشته باشند و در کنار آن دست اندازی در منطقه و اتفاقاتی نیز در منطقه پیش‌بینی می‌کنند.

وی در مورد حادثه بیروت اظهار کرد: عامل بلاواسطه در منطقه آل سعود است که با هدایت آمریکا این جریان‌ها را پیریزی می‌کند و تا زمانی که آمریکا تمام ذخایر ارزی عربستان را به حساب شرکتهای تسلیحاتی وارد نکند این جنگها ادامه دارد.

وی در مورد نفوذ دشمن و راههای آن اظهار کرد: بهترین راه نفوذ دشمن تغییر باورهاست یعنی آنطوری که جنایتکار اوباما می خواهد ما اکنون فکر کنیم و باورمان این باشد که زندگی و معیشت بهتر مردم ایران وابسته به ارتباط با امریکاست که اینگونه نیست و ما تحت تاثیر القائات اوباما باشیم. و تن به سازش ننگین با ظالمین بدهیم و دست از مقاومت برداریم به تصور اینکه وضعیت معیشت ما بهتر می شود که نمی‌شود.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است