چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۳:۲۸
آخرین اخبار
14 آبان 1394 ، ساعت 13:56 1,350 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6066
جانشین فرماندهی سپاه پاسداران ناحیه آستانه‌اشرفیه :

در تمام حوادث منطقه جای پای امریکا دیده می‌شود.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران پیش از ظهر امروز در جمع نشست بصیرت افزایی نیروهای اداری بابیان اینکه حضور مردم درراه پیمایی ۱۳ آبان نشان‌دهنده تداوم آرمان‌هایی شهدا و مبارزه با استکبار جهانی است گفت: در تمام حوادث جهان به‌طور مستقیم و یا غیرمستقیم رد پای امریکا دیده می‌شود.
به گزارش جلال شرق ، سرگرد پاسدار حسن فیضیان روز مبارزه با استکبار جهانی را فرصت بسیار خوبی برای نشان دادن اهداف شوم امریکا به نسل جوانان و نوجوانان عنوان کرد و اظهار داشت : تبعید حضرت امام و کشتار دانش آموزان در سال ۵۷ تجربه تلخی است که ملت ایران از کارنامه سیاه امریکا در ذهن دارد.
وی بابیان اینکه دشمن از هماورد سخت با ایران اسلامی مأیوس شده و بیشتر به رویکرد فرهنگی روی آورده است افزود : سالار شهیدان حسین بن علی ( ع ) الگوی ظلم‌ستیزی و آزادگی را به ملت ما آموخت و این ایام بهترین زمان برای تقویت روحیه ضد استکباری ملت ایران است.
فیضیان به فرمایش مقام معظم رهبری که «شعار مبارزه با استکبار برای ایران اسلامی یک مسئله اساسی محسوب می‌شود» اشاره کرد و یادآور شد : ازلحاظ عقلی هیچ انسان آزاده‌ای نمی‌پذیرد که زیر بار سلطه قرار گیرد زیرا ارزش انسان‌ها در آزادی و استقلال آن‌هاست .
وی بر دفاع از مظلوم و جهاد با مستکبرین تأکید کرد و خاطرنشان کرد : نظام جمهوری اسلامی ایران ، حکومت حق و عدل را حق مردم جهان می‌داند و خواستار سعادت انسان در تمام جوامع بشری است و از مبارزه حق‌طلبانه مستضعفین در برابر مستکبرین در هر نقطه عالم حمایت می‌کند.
فیضیان بر مبارزه فرهنگی با جنگ نرم دشمن و تلاش برای بیداری و رشد سیاسی مردم مظلوم جهان تأکید کرد و ادامه داد: باید درراه ظلم و بیداد مستکبرین بی‌تفاوت ننشست و در برابر ظالم سکوت نکرد و امروز امریکا مصداق یک مستکبر و شیطان بزرگ است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است