چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۰:۲۲
آخرین اخبار
23 خرداد 1395 ، ساعت 14:14 1,679 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :16235

در جلسه شورای اداری آستانه اشرفیه : سخنانی که بیشتر بیانیه سیاسی بود

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست شورای اداری این شهرستان با توجه به فرا رسیدن سالروز انتخاب دکتر حسن روحانی به عنوان ریاست جمهوری در ۲۴ خرداد ۹۲ و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در ۲۵اردیبهشت سال ۹۲ گفت: در ۲۴ خرداد ۹۲ به واسطه تدبیر مقام معظم رهبری ، یاران بنیانگذار جمهوری اسلامی ، حلم نخبگان و رای هوشمندانه مردم دولتی بر روی کار آمد که موجی از شادی و امید را در جامعه به دنبال داشت.

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری افزود : ۲۴ خرداد رویش امید و حاکمیت تدبیر بود ، دولت و حامیانش به دنبال امید ، آرامش و احیا ی تمدن اسلامی در جامعه هستند.

نماینده عالی دولت در شهرستان ادامه داد: وظیفه علاقمندان به تحقق برنامه های دولت تدبیر و امید است که هوشیارانه مراقب باشند تا آرامش و امید متولد شده در ۲۴ خرداد ۹۲ در کشور حفظ و ادامه یابد.

وی افزود : دولت یازدهم در عرصه بین المللی در پی کاهش هزینه های کشور بر اساس سه اصل عزت ، حکمت ، مصلحت و در عرصه داخلی در پی ترویج ادبیات منطقی در زمینه تعامل با تمام شهروندان ، دلسوزان و فعالین در امر توسعه کشور در جهت خدمت به مردم با هدف رونق در بخش های مختلف اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی است.

حیدری گفت: البته ممکن است گروهی اندک علی رغم تاکید رهبری مبنی بر همدلی و همزبانی و وضعیت منطقه و بدون توجه به مشکلات ناشی از تحریم ها و وضعیت اشتغال ، اقتصاد ، محیط زیست و بحران آب در کشور ، مدام در پی آن باشند که امیدی که به واسطه انتخاب هوشمندانه مردم در ۲۴ خرداد ۹۲ بر فضای جامعه حاکم گردیده است به نا امیدی مبدل سازند  در حالی که به خوبی می دانند  ناامید ساختن مردم در شرایط فعلی کشور و منطقه بدترین اقدام و گناهی نابخشودنی است .

فرماندارآستانه اشرفیه در پایان این بخش از گفتارش که بیشتر به یک بیانیه سیاسی شباهت داشت گفت: همه علاقه مندان به اسلام ، مردم ، ایران ، امام ، و مقام معظم رهبری است لازم است که به دولت تدبیر و امید که توسط فردی بسیجی ، عالم ، فرهیخته ، با تجربه و دیپلمات اداره می شود به منظور اعتلای جمهوری اسلامی و امنیت کشور کمک کنیم و از آن حمایت نماییم و بسان دوران دفاع مقدس به طور شبانه روزی کار ، تلاش و کوشش نماییم تا فرصت های از دست رفته کشور جبران شود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است