چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۳:۳۱
آخرین اخبار
13 آذر 1394 ، ساعت 09:20 1,471 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :7592
رنجکش :

دستگاههای اجرایی مکلف به برگزاری دوره های آموزش رانندگی به کارکنان و رانندگان مجموعه خود هستند.

سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان گفت: براساس مصوبه کمیته ترویج، تبلیغ و آموزش و ترافیک استان کلیه دستگاههای اجرایی مکلف به برگزاری دوره های آموزش رانندگی برای کارکنان و رانندگان مجموعه خود هستند.
به گزارش جلال شرق  ، یونس رنجکش در جلسه کمیته ترویج، تبلیغ و آموزش و ترافیک استان گیلان افزود: این آموزش ها با هماهنگی پلیس را هور استان برگزار خواهد شد.
وی اضافه کرد: مدیران دستگاههای اجرایی می بایست با برنامه ریزی و ارائه فهرست کارکنان و رانندگان مجموعه تحت امر خود به پلیس را هور زمینه های آموزش این افراد را در خصوص فرهنگ ترافیک و رانندگی فراهم کنند.
وی ادامه داد: با توجه به نقش آموزش در زندگی اجتماعی برگزاری این دوره ها می تواند نقش مهمی در کسب آخرین اطلاعات و یافته ها در حوزه فرهنگ رانندگی و قوانین جاری داشته باشد.
به گفته دبیر کمیته ترویج ، تبلیغ و آموزش و ترافیک استان گیلان، عمده ترین مشکلات اجتماعی ناشی از معضلات بار ترافیکی و همچنین رانندگی، نبود فرهنگ صحیح و اطلاعات کافی از قوانین است که در این زمینه می بایست فرهنگ سازی ها با آموزش های مداوم انجام شود.
رنجکش ادامه داد: ترویج فرهنگ صحیح در زمینه رانندگی می بایست از دوران کودکی و نوجوانی با آموزش های مستمر انجام و از این طریق ضمن فراهم سازی بسترهای مناسب در بزرگسالی این افراد زمینه های کنترل غیر مستقیم نیز در رابطه با رفتارهای پر خطر رانندگی و عدم رعایت قوانین را فراهم کرد.
در این جلسه آموزش مربیان و مدیران مهد های کودک، اجرای طرح های ویژه آموزش ترافیک در منطقه آزاد اقتصادی و تجاری بندر انزلی نیز تصویب رسید.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است